9 مصدوم در 2 سانحه جاده ای استان سمنان

9 مصدوم در 2 سانحه جاده ای استان سمنان

یوکسیت/سمنان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از وقوع دو تصادف جاده ای در محورهای مواصلاتی این استان و برجا ماندن 9 مصدوم خبر داد.

حسین درخشان شامگاه 14 خرداد با اعلام این خبر اظهار کرد: ساعت حوالی ساعت دو بعدازظهر واژگونی یک دستگاه خودرو پراید و انحراف از جاده تویوتا راو4 در کیلومتر 41 جاده دامغان به سمنان به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات EOC این جمعیت اعلام شد.

وی افزود: برای امدادرسانی به 5 مصدوم این حادثه تیم عملیاتی از پایگاه امداد و نجات جاده ای آهوان به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: پس از انجام اقدامات لازم و کمک های اولیه، مصدومین به مرکز درمانی منتقل شدند.

درخشان به سانحه رانندگی دیگری در جاده فولاد محله به کیاسر اشاره و اظهار کرد: این سانحه در کیلومتر 11 جاده این مسیر انحراف از جاده و برخورد با پل یک دستگاه کوییک اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: این سانحه ساعت 15:24 به ندای امداد جمعیت هلال احمر اطلاع داده شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان اضافه کرد: یک تیم عملیاتی از پایگاه امداد و نجات جاده ای فولادمحله به محل این سانحه اعزام شدند.

وی تاکید کرد: دو مصدوم این حادثه توسط اورژانس و دو مصدوم نیز توسط امدادگران هلال احمر به مرکز درمانی منتقل شدند.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "9 مصدوم در 2 سانحه جاده ای استان سمنان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "9 مصدوم در 2 سانحه جاده ای استان سمنان"، کلیک کنید.