یک خیابان در کهریزک به نام «شهید آیت الله رییسی» نامگذاری شد

یک خیابان در کهریزک به نام «شهید آیت الله رییسی» نامگذاری شد

با پیشنهاد شهردار کهریزک و تصویب کمیته نامگذاری، نام خیابان شورا به «شهید آیت الله رییسی» تغییر پیدا کرد.

به گزارش یوکسیت، علی کلهر شهردار کهریزک با اشاره به حادثه دردناک پیش آمده برای حضرت آیت الله رییسی و همراهان و شهادت آنها اظهار کرد: شهادت خادمین ملت در این حادثه باعث تاسف و تالم مردم ایران و جهان شد.

وی دلیل حضور پرشور مردم در مراسمات بدرقه و تشییع شهدای خدمت را محبوبیت و خدمت خالصانه این شهدا عنوان کرد و گفت: یکی از رویکردهای مدیریت شهری، پاسداشت مفاخر ملی است و در همین راستا بزرگداشت نام «شهید آیت الله رییسی» به عنوان یکی از نمادهای خدمتگزاری صادقانه در نظام مقدس جمهوری اسلامی مدنظر شهرداری کهریزک قرار گرفت .

شهردار کهریزک گفت: از آنجایی که طرح تعریض خیابان شورا در دست اقدام می باشد و در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری از این بلوار خواهیم بود، به پاس تلاش ها و خدمات «شهید آیت الله رییسی» این بلوار به نام این شهید راه خدمت نامگذاری شد.

وی افزود: همچنین به منظور گرامیداشت یاد دیگر شهیدان خدمت خیابان انبار مخابرات نیز که طرح جدولگذاری و روکش آسفالت آن در دست اقدام می باشد به نام شهید حسین امیرعبداللهیان و خیابان ورودی مهدی آباد و عبدل آباد نیز به نام شهید سید مهدی موسوی نامگذاری شد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، شهردار کهریزک ادامه داد: این نام ها پس از پیشنهاد برای تصویب در دستور کار کمیته نامگذاری شهر قرار گرفت که پس از طی مراحل و روند قانونی تکمیلی، این معابر به نام شهدای خدمت مزین خواهد شد.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یک خیابان در کهریزک به نام «شهید آیت الله رییسی» نامگذاری شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یک خیابان در کهریزک به نام «شهید آیت الله رییسی» نامگذاری شد"، کلیک کنید.