«گورکن» بهرام ابراهیمی به شهرزاد رسید؛ «خروج» به نوفل لوشاتو

به گزارش خبرگزاری یوکسیت، صحرا اسدالهی، مرتضی فروزان فر و وحید نیک راد بازیگران نمایش «خروج» به نویسندگی و کارگردانی مرتضی فروزان فر هستند که از بیست وهشتم خرداد در عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه می آیند.

شهرام شاه حسینی، کارگردان سینما و تلویزیون برای اولین بار است که به عنوان مجری طرح در این پروژه فروزان فر را همراهی می کند.

همچنین اهورا ایمان، ترانه سرا، شاعر و خواننده نیز با این نمایش اولین حضور خود روی صحنه تیاتر را تجربه خواهد کرد.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «همه ما میدونیم از چه راهی وارد هر جایی بشیم، اما مسیله اینه که بدونیم از چه راهی بیرون بریم…»

«گورکن» بهرام ابراهیمی به شهرزاد رسید؛ «خروج» به نوفل لوشاتو

با بازی بهرام ابراهیمی
تیاتر”گورکن”به شهرزاد رسید

نمایش”گورکن”به نویسندگی و کارگردانی علی محمد کاظم نیا در پردیس تیاتر شهرزاد روی صحنه رفت.

به گزارش روابط عمومی؛ نمایش “گورکن” که علی جبارزاده تهیه کنندگی آن را به عهده دارد به داستان یک خاکسپاری نه چندان معمولی می پردازد.

بهرام ابراهیمی، حسن نوری، دانیال ابراهیمی در این نمایش ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان این ثر نمایشی آمده است: برای گورکنی که در آستانه ی کهنسالی ست دستیار جوانی فرستاده اند . آنها باید قبر را تا قبل از شروع مراسم تدفین به موقع حاضر کنند . گورکن جوان از خلال حرف های پیرمرد متوجه می شود که این مراسم خاکسپاری یک خاکسپاری معمولی نیست .

سایر عوامل این نمایش عبارتند از: مشاور کارگردان: آرش دادگر،مجری طرح:سعید فاضلی،دستیار کارگردان: معصومه حسن پور،منشی صحنه: مستانه ایثار،آهنگساز:
امیر مهراد،طراح لباس:سارا صافی،طراح نور و صحنه:
آرش دادگر،عکاس و ساخت تیزر:کوشا صباغی،طراح گرافیک: سجاد داغستانی

«گورکن» بهرام ابراهیمی به شهرزاد رسید؛ «خروج» به نوفل لوشاتو

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«گورکن» بهرام ابراهیمی به شهرزاد رسید؛ «خروج» به نوفل لوشاتو" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«گورکن» بهرام ابراهیمی به شهرزاد رسید؛ «خروج» به نوفل لوشاتو"، کلیک کنید.