گام بلند و موثر نهضت قرآنی «زندگی با آیه ها» در ابتدای مسیری طولانی

گام بلند و موثر نهضت قرآنی «زندگی با آیه ها» در ابتدای مسیری طولانی

حجت الاسلام و المسلمین علی تقی زاده، دبیر نهضت ملی «زندگی با آیه ها»، در پیامی، حرکت هم افزای ملی قرآنی در ماه مبارک رمضان را گام بلند و موثر در ابتدای مسیری طولانی برای تبدیل مفاهیم قرآن به مسلمات فکری در جامعه خواند و از اظهار لطف مقام معظم رهبری نسبت به این طرح قدردانی کرد.

به گزارش یوکسیت، در متن این پیام آمده است:

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ

«اِنَّ هَٰذَا الْقُرْآنَ یَهْدی لِلَّتِی هِیَ اَقْوَمُ وَ یُبَشِّرُ الْمُوْمِنِینَ»

قرآن کریم، کتاب زندگی و هدایت عموم مردم است، کتابی برای انتخاب بهترین و اطمینان بخش ترین مسیر زندگی که سعادت دنیوی و اخروی انسان ها، تنها در سایه سار آیات نورانی آن تحقق می یابد.

به لطف خداوند متعال، در ماه مبارک رمضان امسال، با مشارکت تحسین برانگیز فعالان مردمی و حمایت شایسته و مناسب ظرفیت های حاکمیتی و دولتی، شاهد شکل گیری یک جریان هم افزای ملی قرآنی با عنوان کوتاه ولی گویا و صمیمی «زندگی با آیه ها» بودیم.

جریانی که بحمدالله مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دو مرتبه، از جمله در خطبه های نماز عید سعید فطر، از برنامه های قرآنی امسال با تعابیری همچون «جلوه قرآن در سراسر این ماه، چشم گیر بود»، «از نقاط برجسته ماه مبارک امسال، برنامه ها و تفاوت های قرآنی بود» و «از همیشه درخشان تر و زیباتر جلوه کرد»، تعریف و تمجید نمودند که موجب خرسندی و امیدواری جامعه فرهنگی، قرآنی و اصحاب رسانه شده و خستگی ماه ها تلاش بی وقفه را از دل و جان تمامی خادمان قرآن زدود.

بی تردید اجرای موفق این طرح هم افزا، با مشارکت میلیونی مردم عزیز ایران، بدون تلاش های جهادی و شبانه روزی جریان های مردمی، دستگاه ها و نهادهای مختلف قرآنی و فرهنگی امکان پذیر نبود.

هنییاً لکم، این تمجید رهبر انقلاب از مجاهدت ها و زحمات شما عزیزان.

همانطور که مستحضرید «زندگی با آیه ها» طرحی چند ساله است که اجرای گام نخست آن در ماه مبارک رمضان امسال صورت گرفت و همه باید آماده برداشتن گام های موثرتر بعدی آن باشیم.

به همین جهت، از تمام عزیزانی که در این طرح ارزشمند ملی مشارکت داشتند،خواهشمندیم ضمن ارایه گزارش دقیقی از میدان، با نقد و بررسی و ارایه پیشنهادهای سازنده، ما را از نظرات ارزشمند خود در جهات مختلف «راهبردی»، «محتوایی» و «اجرایی» بهره مند فرمایند، تا به فضل الهی در ادامه این مسیر نورانی و در راستای «گفتمان سازی مفاهیم اساسی قرآن کریم» در سطوح مختلف جامعه اسلامی و «عمل به آموزه های این کتاب زندگی ساز»، شاهد برداشتن گام های بلندتر و اثربخش تری باشیم.

رجاء واثق داریم با عنایت و توجه ویژه الهی، برکت و نورانیت کلام الله مجید و توجهات اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) با شتابی فزاینده در جهت دست یابی هرچه سریع تر به آرمان های جامعه قرآنی، به توفیقات بزرگتری نایل گردیم.

و من الله التوفیق و علیه التکلان

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گام بلند و موثر نهضت قرآنی «زندگی با آیه ها» در ابتدای مسیری طولانی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گام بلند و موثر نهضت قرآنی «زندگی با آیه ها» در ابتدای مسیری طولانی"، کلیک کنید.