کشف بیش از 330 کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز

فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف 332 کیلو و 420 گرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز در اقدام مشترک خبر داد.

به گزارش یوکسیت، سردار رضا بنی اسدی فر گفت: همکاران بنده در معاونت مبارزه با مواد مخدر پلیس فرودگاه شیراز با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد فنی پرونده ها، از جابجایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر توسط فردی از استان های جنوبی کشور مطلع می شوند.

وی ادامه داد: با پیگیری های لازم و رصد فنی و پلیسی و اقدام و اشراف اطلاعاتی و تعامل سازنده پلیس فرودگاه شیراز با پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان لرستان، در قالب چند تیم عملیاتی در محور مواصلاتی استان خوزستان به استان لرستان (شهرستان پلدختر) مستقر و با  تحت کنترل قرار دادن مسیرهای ورودی موفق به شناسایی خودروی مذکور شده و قاچاقچی موصوف با یک دستگاه کشنده تریلر در شهرستان پلدختر متوقف و دستگیر می کنند.

 این مقام ارشد انتظامی افزود: پس از دلالت خودرو به یگان با بازرسی تکمیلی و تخصصی، ماموران موفق شدند 332 کیلو و 420 گرم موادمخدر از نوع تریاک که به صورت بسیار ماهرانه ای در  قسمت کف کشنده تریلر جاسازی شده بود را کشف کنند.

بنابر اعلام سایت پلیس، سردار بنی اسدی فر تصریح کرد: متهم به همراه مواد مخدر کشف شده جهت شناسایی سایر مرتبطان و سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا در پایان بر تداوم و استمرار مبارزه همه جانبه و برخورد قاطع پلیس با قاچاقچیان تاکید و خاطر نشان کرد: پلیس فرودگاه و راه آهن کشور آماده دریافت هرگونه گزارش مردمی در این رابطه هستند و هموطنان عزیز می توانند از طریق تلفن 110 اخبار خود را منعکس کنند.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف بیش از 330 کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف بیش از 330 کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز"، کلیک کنید.