کسب تنها دو امتیاز و تفاضل 6- برای ذوب آهن در نیم فصل دوم – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

کسب تنها دو امتیاز و تفاضل 6- برای ذوب آهن در نیم فصل دوم - خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار یوکسیت، تیم فوتبال ذوب آهن که فصل بیست و سوم را با هدایت محمد ربیعی آغاز کرد در نیم فصل اول توانست نتایج خوبی را کسب کند و با کسب 25 امتیاز پس از تیم های استقلال تهران، سپاهان، پرسپولیس و تراکتور در رده پنجم جدول قرار گرفت تا امیدها به این تیم برای درخشش در این فصل افزایش یابد.

ذوب آهن در نیم فصل دوم اما شرایط متفاوتی داشته است؛ 6 هفته از نیم فصل دوم مسابقات می گذرد و شاگردان محمد ربیعی تاکنون نتوانسته اند بردی را کسب کنند و دو تساوی و 4 شکست ماحصل این تیم تا پایان هفته بیست و دوم بوده است. علاوه بر این ذوب آهن در نیم فصل دوم 10 بار دروازه خود را باز شده دیده و بازیکنان این تیم تنها 4 بار موفق به گلزنی شده اند تا تفاضل گل این تیم به عدد 6- برسد.

ذوب آهن در پایان نیم فصل شرایط متفاوتی را تجربه کرد و محمد ربیعی با پیشنهادی از سمت باشگاه فولاد خوزستان رو به رو شد و خواستار کناره گیری از باشگاه ذوب آهن بود که با مخالفت مدیران این باشگاه رو به رو شد همچنین حبیب فرعباسی که دروازه بان اصلی ذوبی ها در لیگ برتر به حساب می آمد برای گذراندن دوران خدمت مقدس سربازی راهی تیم ملوان شد و پس از آن محسن فروزان با عقد قراردادی از گل گهر به ذوب آهن پیوست و حتی در دیدار برابر پرسپولیس یکی از بهترین بازیکنان تیم خود به حساب می آمد اما در دیدارهای اخیر نتوانسته همانند دیگر بازیکنان ذوب آهن عملکرد قابل قبولی داشته باشد تا ذوبی ها به رده دهم جدول سقوط کنند.

شکست خانگی برابر شمس آذر باعث شد تا ربیعی برای دومین بار در این فصل از سمت خود کناره گیری کند که این بار هم مدیران باشگاه با استعفای او مخالفت کردند. ذوب آهن در هفته بیست و سوم میهمان تراکتور است و باید دید شاگردان ربیعی می توانند از بازی نتیجه بگیرند یا باز هم شاهد روند نزولی سبزپوشان خواهیم بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کسب تنها دو امتیاز و تفاضل 6- برای ذوب آهن در نیم فصل دوم – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کسب تنها دو امتیاز و تفاضل 6- برای ذوب آهن در نیم فصل دوم – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.