چین برای کشاورزی آمریکا جایگزینی ندارد

چین برای کشاورزی آمریکا جایگزینی ندارد

کشاورزان سویا در ایالات متحده از سیاستگذاران می خواهند که غذا را از جنگ تجاری دور نگه دارند.

به گزارش یوکسیت، انجمن سویای آمریکا به رویترز گفت که کشاورزان آمریکایی از سیاستگذاران آمریکایی خواسته اند که موادغذایی را در جنگ تجاری با چین دخالت ندهند، در حالی که نگرانی های فزاینده مبنی بر اینکه تنش ها بین دو کشور باعث کاهش تجارت کشاورزی می شود.

ماه گذشته جو بایدن، رییس جمهور ایالات متحده، تعرفه های سنگینی را بر کالاهای چینی اعمال کرد و این نگرانی را ایجاد کرد که می تواند به صادرات کشاورزی ایالات متحده به چین آسیب بیشتری وارد کند و پکن قول داده است که تلافی کند.

ایالات متحده از زمان جنگ تجاری دولت ترامپ، به طور قابل توجهی سهم بازار خود را در چین از دست داده است، زیرا محموله هایی مانند سویا آسیب دیده است.

کشاورزان سویا و غلات آمریکایی در این رویداد گفتند که در حال تعامل با خریداران چینی برای تقویت روابط تجاری هستند.

آدام شیندلر، رهبر تیم مشاوران آسیایی شورای غلات ایالات متحده گفت: این بازار برای ما غیرقابل جایگزین است و هیچ بازاری مانند بازار چین وجود ندارد، بنابراین ما اینجا هستیم و می خواهیم مطمین شویم که مشتریان ما می دانند که ما اینجا خواهیم بود. او گفت ما می خواهیم شما (چین) بدانید که برای ما مهم هستید، می خواهیم بدانید که کشاورز آمریکایی از شما قدردانی می کند.

ایالات متحده برای صادرات محصولات کشاورزی خود به چین وابسته است اما عرضه ارزان تر از برزیل و آرژانتین، سهم بازار این کشور را محدود کرده است.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چین برای کشاورزی آمریکا جایگزینی ندارد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چین برای کشاورزی آمریکا جایگزینی ندارد"، کلیک کنید.