پیشنهاد وسوسه‌کننده النصر به ستاره منچسترسیتی

پیشنهاد وسوسه‌کننده النصر به ستاره منچسترسیتی

آفتاب‌‌نیوز :

سزار لوئیس مرلو ژورنالیست معروف ادعا کرده باشگاه النصر عربستان پیشنهاد ۶۰ میلیون یورویی به سنگربان منچسترسیتی ارائه داده است. اگر ادرسون با این پیشنهاد موافقت کند، النصر مذاکراتش را با باشگاه سیتی آغاز خواهد کرد تا ادرسون را به خاورمیانه بیاورد. 

به نقل از سایت گل، النصر در بازار نقل و انتقالات به دنبال یک دروازه بان جدید است، چون قرارداد داوید اوسپینا در حال تمام شدن است و النصری‌ها از ادرسون به عنوان یک جانشین خوب نام می‌برند.

در حالی که اشتفان اورتگا گلر دوم سیتی در غیاب ادرسون، عملکرد خیلی خوبی در درون دروازه داشته، اما بعید به نظر می‌رسد که پپ گواردیولا با خروج دروازه بان اول خود مخالفت کند. ادرسون در سال ۲۰۱۷ از بنفیکا به منچسترسیتی پیوست و از همان موقع، به یکی از مهره‌های کلیدی ترکیب گواردیولا تبدیل شد. 

قبلاً نیز گزارش شده بود که سیتی نمی‌خواهد کمتر از ۴۰ میلیون یورو برای ادرسون دریافت کند، اما پیدا کردن یک جانشین با خصوصیات شبیه به ادرسون، کار سختی خواهد بود. 

گزینه آلترناتیو النصر در صورت شکست خوردن در جذب ادرسون، امیلیانو مارتینز، دروازه بان آرژانتینی استون ویلا خواهد بود.

منبع: فوتبالی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیشنهاد وسوسه‌کننده النصر به ستاره منچسترسیتی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیشنهاد وسوسه‌کننده النصر به ستاره منچسترسیتی"، کلیک کنید.