پیشنهاد های جذاب پیش پای کاپیتان تیم ملی/ جهانبخش در اروپا ماندنی است

پیشنهاد های جذاب پیش پای کاپیتان تیم ملی/ جهانبخش در اروپا ماندنی است

آفتاب نیوز :

علیرضا جهانبخش کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در پی تساوی بدون گل شب گذشته (سه شنبه) این تیم مقابل ازبکستان در دیدار پایانی از دور دوم مرحله انتخابی جام جهانی 2026 در منطقه آسیا، با تاکید بر اینکه برنامه ای برای بازگشت به فوتبال ایران در این مقطع از دوران حرفه ای اش ندارد، اعلام کرد پیشنهاد هایی از آلمان و ایتالیا دریافت کرده است و سعی می کند تا سه یا چهار هفته آینده درباره آینده حرفه ای اش تصمیم گیری کند.

امیر هاشمی مقدم مدیر برنامه های جهانبخش ضمن تایید این خبر گفت: بله، از جانب باشگاه های سطح اول ایتالیایی، اسپانیایی و آلمانی علاقه مندی هایی به جذب علیرضا وجود دارد و ظرف یکی دو روز اخیر هم صحبت های اولیه انجام شده است. ما، اما باید منتظر بازگشت علیرضا از تعطیلات باشیم تا پس از بررسی همه جوانب، جمع بندی نهایی راجع به انتخاب تیم بعدی اش را انجام دهیم.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان و مربی و مدرس فوتبال در کشور هلند در مواجهه به این پرسش که «اولویت جهانبخش بازی در کدام لیگ است؟»، اظهار داشت: علیرضا بازی در ایتالیا برایش جذاب است، ولی در نهایت شرایط باشگاه، سطح باشگاه، سرمربی، شرایط زندگی در کشور موردنظر و خیلی فاکتور های دیگر برایش مهم است که در انتخاب او تاثیرگذار خواهد بود و این امری منطقی است.

هافبک پیشین تیم های برایتون و AZ آلکمار که تابستان 2021 از برایتون جدا شد و به فاینورد پیوست و در سه فصل اخیر در 106 بازی آمار 17 گل زده و 16 پاس گل را از خود در این تیم هلندی برجای گذاشت، در پایان ماه جاری میلادی قراردادش با باشگاه فاینورد منقضی و بازیکن آزاد می شود.

کاپیتان 30 ساله تیم ملی که 84 بازی ملی و 17 گل زده با پیراهن ایران نیز در کارنامه اش دیده می شود، در فصل 18-2017 عنوان بهترین گلزن لیگ اردویژه هلند (با 21 گل زده) را با تیم AZ آلکمار از آن خود کرد. او همچنین با فاینورد در فصل 23-2022 قهرمانی در اردویژه و در فصل 24-2023 قهرمانی در جام حذفی هلند را تجربه کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیشنهاد های جذاب پیش پای کاپیتان تیم ملی/ جهانبخش در اروپا ماندنی است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیشنهاد های جذاب پیش پای کاپیتان تیم ملی/ جهانبخش در اروپا ماندنی است"، کلیک کنید.