پیروانی: اخراج اوسمار سختگیرانه بود

پیروانی: اخراج اوسمار سختگیرانه بود

سرپرست پرسپولیس نسبت به اخراج اوسمار ویه را در بازی مقابل گل گهر اعتراض کرد.

به گزارش یوکسیت، افشین پیروانی پس از برتری پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر بازی خوبی را به خصوص در نیمه اول انجام دادیم. مستحق برد بودیم. به هواداران، تیم، بچه ها و کادر فنی تبریک می گویم که همه تلاش کردند و نتیجه دلخواه را گرفتیم.

او در مورد وضعیت علیرضا بیرانوند هم گفت: فکر می کنم باید با صراحت اعلام می کردند که کادر پزشکی تیم ملی اشتباه کرده است. اگر مصدوم بود و MRI گرفته بودند و هر چیزی بود، علمی مشخص بود که بازیکن مصدوم است. چرا او را با خودشان به ترکمنستان بردند؟ حداقل می ماند و مداوا می کرد. فکر می کنم اشتباه بزرگی بوده است و اصلا بحث بودن یا نبودن علی بیرانوند نیست. علی بیرانوند با اختلاف بهترین دروازه بان ایران است ولی بحث من این است که باید همکاری کامل و تعامل بهتری با باشگاه می داشتند. این تیم ملی است و همه آرزو دارند به تیم ملی بروند ولی نه اینکه بازیکن برود و مصدوم به باشگاه برگردد.

پیروانی درمورد اخراج اوسمار در این بازی گفت: آقای اوسمار خواست با حس انسان دوستی یک کار مردانه انجام بدهد و یک متر به داخل زمین آمد، با اینکه نفرات تیم حریف هم در زمین بودند. فکر می کنم یک مقدار سختگیرانه بود. در نهایت یک گله دارم؛ اصلا داوری درست، خوب یا بد، یکسری کارشناس الان نظر داده اند، نیایید برای لوث کردن آن، نظر غیرکارشناسی بدهید. اتفاقاتی افتاد که همه دیدند. ما به کادر داوری خسته نباشید می گوییم که زحمت خودشان را کشیدند اما اینکه برای شیرین کردن خودتان اظهار نظرهای مخالف قضیه بدهید، قشنگ نیست. ما پرسپولیس هستیم، همه ما را می شناسند، تیم بزرگی هستیم، تیم های دیگر هم قابل احترامند و باید به هم احترام بگذاریم.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروانی: اخراج اوسمار سختگیرانه بود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروانی: اخراج اوسمار سختگیرانه بود"، کلیک کنید.