پای ربات به ثبت نام لاستیک خودرو باز شد / 1.5 میلیون بده تایر دولتی بگیر!

به گزارش یوکسیت،برای دریافت لاستیک با نرخ دولتی آن هم اینترنتی شرایط مثل زمان قرعه کشی خودرو است.

روزگار خودرو نوشت:هر فردی زودتر خرید انجام دهد برنده خواهد بود و در زمان شلوغی امکان ثبت نام سخت می شود.

در این میان برخی از افراد هستند که در فضای مجازی اقدام به فروش ربات ثبت نام لاستیک با قیمت دولتی می کنند.

این ربات ها ثبت سفارش را به صورت اتوماتیک انجام می دهند و قیمت 1.5 میلیون تومانی برای آن ها اعلام می شود.

آنطور که به نظر می رسد باید نظارت بیشتری در شیوه فروش لاستیک دولتی خودرو صورت گیرد.

ربات-لاستیک1

لاستیک یکی از کالاهای استراتژیک به شمار می آید که حمل و نقل و ترانزیت به آن بستگی دارد. با افزایش قیمت لاستیک دولت اقدام به ارایه لاستیک با قیمت کمتر نسبت به بازار کرد تا هم جلوی افزایش قیمت افسار گسیخته آن را بگیرد و هم مصرف کننده واقعی بتواند با قیمت کمتری آن را تهیه کند.

مدارک دریافت لاستیک دولتی در 1403

در سال 1403 دریافت لاستیک دولتی با کمی تغییرات همراه بوده و برای دریافت آن شماره شاسی و شماره موتور هم مورد نیاز است. اما به طور کلی برای دریافت این محصول به مدارکی مانند برگ سبزخودرو، کارت ماشین و کارت ملی صاحب خودرو نیاز است. برای دریافت لاستیک دولتی می توانید به نشانی اینترنتی kala.ntsw.ir مراجعه کنید.

تعداد تایر قابل خرید در حالت حضوری و اینترنتی

برای دریافت لاستیک دولتی از دو روش حضوری و اینترنتی می توانید استفاده کنید که در روش اینترنتی مجاز به ثبت نام 4 تایر و در روش حضوری می توانید 2 تایر دریافت کنید. البته لازم به ذکر است در این سامانه لاستیک هایی با سایز 14 به بالا عرضه می شود و برای دریافت لاستیک با سایز 13 بهتر است به نمایندگی هایی که لاستیک دولتی در آن عرضه می شود مراجعه نمایید.

217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پای ربات به ثبت نام لاستیک خودرو باز شد / 1.5 میلیون بده تایر دولتی بگیر!" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پای ربات به ثبت نام لاستیک خودرو باز شد / 1.5 میلیون بده تایر دولتی بگیر!"، کلیک کنید.