پایان محدودیت های ترافیکی مراسم تشییع آیت الله رییسی در تهران/ تردد روان در معابر پایتخت

پایان محدودیت های ترافیکی مراسم تشییع آیت الله رییسی در تهران/ تردد روان در معابر پایتخت

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران از پایان محدودیت های ترافیکی ویژه مراسم تشییع پیکر رییس جمهور شهید، آیت الله رییسی و همراهان ایشان در تهران خبرداد.

سرهنگ فیروز کشیر در گفت وگو با یوکسیت با بیان اینکه پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ویژه ای را برای برگزاری مراسم تشییع شهید آیت الله رییسی و همراهان ایشان در تهران اتخاذ کرده بود،گفت: این تمهیدات طی دو مرحله از ساعت 24 شب گذشته و ساعت چهار صبح امروز به اجرا درآمد و در جریان آن محدودیت های ترافیکی در سه حلقه از محدوده میدان فردوسی تا بعد از میدان آزادی اجرا شد.

وی با اشاره به حضور مردم در این مراسم، ادامه داد: همانطور که پیشتر اعلام شده بود، پلیس راهنمایی و رانندگی تا پایان مراسم و تخلیه کامل جمعیت در محل حضور داشت و در حال حاضر نیز با پایان مراسم تشییع محدودیت های ترافیکی مذکور برداشته شده و در تردد در تمامی معابر به شکل روان در حال انجام است.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران با بیان اینکه صدها تن از ماموران پلیس راهور تهران بزرگ از شب گذشته تا کنون برای اجرای این ماموریت در آماده باش کامل قرار داشتند،گفت: خوشبختانه همکاری خوبی میان مردم و ماموران پلیس وجود داشت که لازم است برای آن از مردم عزیز قدردانی کنم.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان محدودیت های ترافیکی مراسم تشییع آیت الله رییسی در تهران/ تردد روان در معابر پایتخت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان محدودیت های ترافیکی مراسم تشییع آیت الله رییسی در تهران/ تردد روان در معابر پایتخت"، کلیک کنید.