پاشازاده: لعنت به کسانی که این بلا را سر استقلال آوردند

پاشازاده: لعنت به کسانی که این بلا را سر استقلال آوردند

به گزارش خبرگزاری یوکسیت؛مهدی پاشازاده، درباره وضعیت استقلال و تساوی این تیم برابر مس رفسنجان گفت: استقلال شرایط مساعدی ندارد. مشکلات اول فصل هنوز ادامه دارد. مسیله دوم همین بازی آخر بود. مس رفسنجان متحول شده است. استقلال می توانست برنده بازی شود، اما مشکل وی ای آر اینجا خودش را نشان داد. به نظر من آن توپ گل شده بود. البته باید به کمک داور هم حق داد، چون در آن شرایط کارش سخت بود. این بازی نشان داد بودن وی ای آر تکلیف قهرمانی یک تیم را مشخص کند. نمی دانم چرا این سیستم را نمی آورند. یک مثال غیر فوتبالی می زنم تا منظورم مشخص شود: چرا من باید پول بهترین ماشین دنیا مثلا تویوتا را بدهم و ماشین چینی سوار شوم؟

به نقل از اطلاعات آنلاین وی در ادامه افزود: هرکسی که فوتبال بازی کرده باشد می داند مشکل استقلال از کجاست. وقتی بازیکن نگرفتند معلوم بود مشکل می خورند. مصدومیت مهدی پور را ببینید. این موضوع به استقلال ضربه می زند. زبیر نیک نفس بازیکن دو سه سال قبل نیست. خود مهدی پور هم مثل قبل نبود. ما بازیکن طراح نداریم. بازیکن ازبک پرسپولیس از هیچ یک گل ساخت. یا تیم ما یک مهدی ترابی ندارد.

پاشازاده افزود: مدیریت و کادر فنی اختلاف دارند، اما قضاوت بماند برای مردم. الان استقلال در خط هافبک مشکل دارد. در گوش چپ و راست مشکل دارد. الان کاری نمی توان کرد؛ باید نشست و سینه زد و افسوس خورد.

وی درباره اورونوف و اینکه گفته می شود نکونام وی را نخواسته است به «اطلاعات آنلاین» گفت: نمی دانم و نظر نمی دهم، ولی باید شفاف سازی شود. از این مثال ها زیاد داشته ایم؛ معروف ترین آن ها میخیتاریان است که آمد اینجا و او را نخواستند و رفت در بالاترین سطح فوتبال دنیا بازی کرد. شما می دانید کادر فنی گفته او (اورونوف) را نمی خواهیم؟

وی افزود: من یک ضرب المثل سراغ دارم. لیگ مثل دوی مارتن است. کسی از اول جلو افتاده حتما اول نمی شود. اگر استقلال خودش را از زیر فشار قهرمانی دربیاورد موفق می شود. استقلال باید روی کار خودش تمرکز کند. باید منتظر اشتباه حریفان باشند.

پاشازاده گفت: پرسپولیس تیم خوبی داشت و تقویت هم شد و حالا مدعی است. دلیلش همان ماشین چینی است که در بالا گفتم. حتما یک دلیلی دارد. نمی دانیم چگونه بیان کنیم.

وی افزود: اگر استقلال بازهم قهرمان نشود خیلی بد می شود و دلم به حال هوادار خواهد سوخت. در برنامه زنده هم گفتم خوب نیست این هواداران نفرین کنند. لعنت خدا بر کسانی که این بلاها را سر تیم آوردند. درباره دیگر تیم ها همین است. با احساسات هوادار استقلال در این یک دهه بازی شده است. این تیم افتخار ایران در آسیا است. متاسفانه هر سال همان بلا را سرمان می آوردند.

پاشازاده اظهار داشت: باید از وزارت ورزش پرسید این مشکلات کی تمام می شود؟ مگر می شود این تعداد مدیر در استقلال عوض شوند؟ چرا در پرسپولیس ثبات مدیریتی وجود دارد؟ من به آن طرف کاری ندارم؛ دم شان گرم، ولی چرا الان استقلال هیات مدیره مشخصی ندارد؟ هیات مدیره ما الان کجاست؟

وی در پایان گفت: در این شرایط فنی صحبت می کنم. موضوع من نکونام نیست. هر مربی ای که آمده استقلال من حمایت کردم به خاطر طرفداران. وقتی از اول فصل صدر جدول هستید باید بگویم عملکردش بد است؟ مشکلاتی هم داشته است. وقتی بازیکن تاثیرگذار کم بوده است او چه کند؟ تیم های دیگر در بحث سقف بودجه تخلف کردند و استقلال نکرد؛ خب به ضرر چه کسی شد؟ الان کاپ اخلاق را به استقلال دادند؟ من خودم را جای نکونام می گذارم و نظر می دهم.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاشازاده: لعنت به کسانی که این بلا را سر استقلال آوردند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاشازاده: لعنت به کسانی که این بلا را سر استقلال آوردند"، کلیک کنید.