پاراتکواندو ایران قهرمان آسیا شد

پاراتکواندو ایران قهرمان آسیا شد

رقابت های پاراتکواندو قهرمانی آسیا در ویتنام برگزار شد و تیم ایران با کسب 4 مدال طلا، 2 نقره و 3 برنز در بخش زنان و مردان قهرمان آسیا شد.

به گزارش یوکسیت، رقابت های پاراتکواندو قهرمانی آسیا در ویتنام برگزار شد و تیم ایران با کسب 2 مدال طلا و 3 برنز در بخش زنان و 2 طلا و 2 نقره در مردان قهرمان آسیا شد.

در این رقابت ها مریم عبدالله پور با پیروزی برابر نماینده مکزیک در فینال رقابت های پاراتکواندو قهرمانی آسیا به مدال طلا دست پیدا کند.

زهرا رحیمی دیگر نماینده ایران در وزن 57- کیلوگرم در اولین حضور خود در رقابت های پاراتکواندو قهرمانی آسیای ویتنام ازبکستان را شکست داد و به مدال طلا دست یافت.

همچنین ایلار جامی در وزن 52- کیلوگرم، لیلا میرزایی در وزن منهای 65 کیلوگرم و مرضیه نصراللهی در وزن مثبت 65 کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

در بخش مردان نیز سعید صادقیان پور نیز در دیدار فینال وزن 63- کیلوگرم برابر نماینده مغولستان به میدان رفت و با واگذاری نتیجه به مدال نقره رسید.

در وزن منهای 70 کیلوگرم نیز مهدی پوررهنما به مدال طلا و امیرمحمد حقیقت شناس به نقره دست یافت.

همچنین حامد حق شناس در وزن مثبت 80 کیلوگرم با برتری برابر نماینده قزاقستان به مدال طلای قهرمانی آسیا رسید.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاراتکواندو ایران قهرمان آسیا شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاراتکواندو ایران قهرمان آسیا شد"، کلیک کنید.