ویژگی های منحصربه فرد ساعت 1 میلیون پوندی پپ گواردیولا

به گزارش یوکسیت، گواردیولا در ورزشگاه سانتیاگو برنابیو مادرید یک ساعت منحصر به فرد به ارزش 1 میلیون پوند (1.26 میلیون دلار معادل حدودا 80 میلیارد تومان) روی مچ دست خود بسته بود.

به گفته طراح این محصول، این ساعت نفیس به تعدادی محدود تولید شده و یکی از 50 ساعت ساخته شده تاریخ در نوع خود است.

بر اساس گزارش یورونیوز، به عبارتی، این ساعت سبک ترین ساعت مکانیکی (غیردیجیتالی) جهان است که تا به حال ساخته شده و وزن آن با احتساب بند دور آن تنها 18.83 گرم است. یعنی اینکه وزن آن با وزن حدود چهار ورق کاغذ A4 برابری می کند.

ویژگی های منحصربه فرد ساعت 1 میلیون پوندی پپ گواردیولا

شبکه خبری سی ان ان نیز می نویسد که این ساعت مچی در ابتدا برای رافایل نادال، تنیس باز مشهور و قهرمان 22 جایزه گرند اسلم طراحی شده بود تا او بتواند از آن را به راحتی در حین بازی استفاده کند. در نتیجه قطعا می توان گفت که این ساعت با مهندسی بی نظیری طراحی شده تا بتوانند وزن آن را به حداقل برسانند.

قسمت یک تکه پشت این ساعت از کربن ساخته شده که آن را در برابر ضربه و خراش مقاوم می کند و همچنان باعث شده تا وزن آن به طرز خیره کننده ای پایین آورده شود.

چهارچوب تیتانیومی این ساعت نیز بوسیله چهار رشته فولادی با قطر باورنکردنی 0.35 میلی متر به قاب آن وصل شده است.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ویژگی های منحصربه فرد ساعت 1 میلیون پوندی پپ گواردیولا" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ویژگی های منحصربه فرد ساعت 1 میلیون پوندی پپ گواردیولا"، کلیک کنید.