همکاری بهزاد عبدی با یک تیاتر

همکاری بهزاد عبدی با یک تیاتر

آهنگساز و طراح پوستر و نشان پروژه نمایشی «و او جان من است» به کارگردانی حمید حرا برای اجرا در تالار وحدت تهران معرفی شدند.

به گزارش یوکسیت به نقل از روابط عمومی پروژه، بهزاد عبدی به عنوان آهنگساز و محمد روح الامین به عنوان طراح پوستر و نشان پروژه نمایشی «و او جان من است» با اجرای این پروژه همکاری خواهند کرد.

پروژه نمایشی «و او جان من است» به نویسندگی ایوب آقاخانی و حمید حرا از روز یکشنبه، بیست و هفتم خرداد ماه در تالار وحدت تهران اجرای خود را آغاز می کند.

به گفته حمید حرا این نمایش در یک فضای مفرح به روایت واقعه ای تاریخی می پردازد که تاکنون کمتر در حوزه های سینما و تیاتر به آن پرداخته شده است. مسیری که در آن تلاش شده چهره واقعی و پر از رحمت اسلام در قالب یک داستان متفاوت به مخاطبان ارایه شود.

بازیگران این نمایش (به ترتیب ورود صحنه) عبارتند از: انوشیروان معظمی ، سید محمد مهدی هاشمی دانا ، سیروس همتی ، محمد جواد حبیبی ، علیرضا عمرانی ، علیرضا شمایی، ایوب آقاخانی، محسن تقی زاده و … .

دیگر عوامل کار نیز به شرح زیر هستند:

رضا راد (دستیار حرکت) آصف جاودانفرد، یونس حمزه لویی، آرمان صالحی، سعید نوعی، هادی عیوضی، عرفان حسنی، مسعود بیات، آرین صلحی، یاسین مستقیم، امین معین فر، بنیامین خضرا، مصطفی ابراهیمی، مهرشاد مهدوی، امیرعباس عیوضی، هومن روحی، رضا حمزه پور،کامران غلامیان، امیرمهدی انصاری، سید امیرحسین موسویان، امید عنایتی، سینا ایمانی، تیام یعقوبی، امیرحسین لطفی، فربد گل کار، ایلیا غفاری، احسان صفرزاده، نامیران کلانتری، محمدامین فیض آبادی، علیرضا طرایفیان، محمدحسین حلاج زاده، علی صالح نژاد اعضای گروه حرکت این پروژه را تشکیل می دهند.

وحید لاری طراح صحنه، علی براتی طراح حرکت، مژگان عیوضی طراح لباس، بهاره اسدی طراح گریم ، علی افسری طراح صدا و منوچهر رحیمی طراح نور نیز اعضای گروه طراحی این پروژه نمایشی را تشکیل می دهند.

پروژه نمایشی «و او جان من است » از روز یکشنبه بیست و هفتم خرداد ماه ساعت 18 با همکاری بنیاد فرهنگی هنری رودکی و اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت تهران اجرای خود را آغاز می کند و علاقه مندان برای تهیه بلیت این نمایش می توانند به سامانه «تیوال» مراجعه کنند.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همکاری بهزاد عبدی با یک تیاتر" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همکاری بهزاد عبدی با یک تیاتر"، کلیک کنید.