هلندی ها به دنبال ملی پوش استقلالی/ مهدی قایدی در مسیر جهانبخش؟

هلندی ها به دنبال ملی پوش استقلالی/ مهدی قایدی در مسیر جهانبخش؟

آفتاب نیوز :

مهدی قایدی فصل کاملاً موفقی را سپری کرده است. او جدا از موفقیت در عرصه باشگاهی، در جام ملت های آسیا با تیم ملی هم نمایش مطلوبی ارایه کرد و تنها ایرانی بود که توانست در تیم منتخب قطر 2023 قرار بگیرد. از اواخر اسفند شایعاتی پیرامون جدایی قایدی از فوتبال امارات و پیوستن او به تیم های اروپایی مطرح شده است و حتی یکی از مجریان مشهور اماراتی نیز حدوداً دو ماه قبل مدعی شد مهدی از فوتبال بلژیک و پرتغال پیشنهاد دارد.

در همین رابطه شنیده ها حکایت از آن دارد که هلندی ها نیز به دنبال جذب ملی پوش استقلالی هستند و هیچ بعید نیست قضیه در خرداد ماه حالت رسمی و جدی به خودش بگیرد. اتفاقی که اگر رخ بدهد و البته علیرضا جهانبخش نیز فصل آینده در هلند باقی بماند موجب خواهد شد ملی پوش پرسابقه کشورمان در سرزمین گل ها از تنهایی خارج شود. البته با توجه به اینکه مهدی قایدی عضو رسمی باشگاه شباب الاهلی بوده و به صورت قرضی در اتحاد کلبا فوتبال بازی می کند، اگر داستان پیشنهادات اروپایی رسمی شود، آنگاه متقاضیان این بازیکن باید با باشگاه الاهلی وارد مذاکره شوند و اگر چنین اتفاقی هم رخ ندهد، مهدی باید به این باشگاه بازگردد مگر اینکه اتحاد کلبا برای در اختیار داشتن و حفظ کردن ملی پوش ایرانی پیشنهاد جدیدی ارایه کند.

با توجه به درخشش قایدی، حتی اگر اروپایی ها هم او را نخواهند، قطعاً خود الاهلی برنامه ویژه ای برای این بازیکن در فصل آینده لیگ حرفه ای امارات مد نظر قرار می دهد و چنین مهره ای را از کف نخواهد داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هلندی ها به دنبال ملی پوش استقلالی/ مهدی قایدی در مسیر جهانبخش؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هلندی ها به دنبال ملی پوش استقلالی/ مهدی قایدی در مسیر جهانبخش؟"، کلیک کنید.