هشدار ژاوی به جایگزین خود

هشدار ژاوی به جایگزین خود

سرمربی بارسلونا به جایگزین خود هشدار داد با شرایطی که باشگاه دارد روزهای سختی را تجربه خواهد کرد.

به گزارش یوکسیت، بارسلونا در آخرین بازی این فصل لالیگا، تیم فوتبال بارسلونا در رامون سانچز پیسخوآن میهمان سویا بودو توانست با نتیجه 2 بر یک به پیروزی برسد تا ژاوی با برد و ثبت یک خاطره شیرین آبی اناری ها را ترک کند. 

آبی اناری ها با پیروزی که برابر سویا در هفته پایانی لالیگا به دست آوردند 85 امتیازی شده و با قرار گرفتن در رده دوم به کار  خود پایان دادند.

به نوشته مارکا، ژاوی در نشست خبری بعد از بازی به جایگزین خود که به احتمال خیلی زیاد فلیک باشد، هشدار داد و گفت: کسی که جایگزین من می شود خواهد فهمید که شرایط سختی دارد. با این وضعیت اقتصادی که بارسلونا دارد کار کردن اصلا آسان نخواهد بود. به سرمربی جدید می گویم که اذیت خواهد شد و باید صبور باشد چرا که در وضعیت بسیار سخت و پیچیده ای گرفتار خواهد شد.

ژاوی به ستایش از بازیکن جوان بارسلونا فرمین لوپز پرداخت و گفت: او یک حالت خاص بود. لوپز در نقشه بارسلونا نبود اما ما او را از یک بازیکن قرضی نجات دادیم و به تمرین اول تیم آوردیم. چیزهای جالب و خاصی در این بازیکن دیدم. لوپز یک فصل بسیار خوبی را تجربه کرد. من به او گفتم که اگر به توانایی هایش ایمان داشته باشد می تواند سال ها در بارسلونا بازی کند. لوپز کسی است که اگر به جنگ بروم حتما او را با خودم می برم. او یک گنج است و باید دید که سرمربی جدید هم به او اعتماد خواهد کرد یا نه. بارسلونا یک نسل بازیکنان جوان بسیار خوب مثل کوبارسی، یامال، هکتور فورت و … را دارد که باید خیلی مراقب آنها بود .

او درباره جدایی اش بار دیگر سخن به میان آورد و گفت: من افتخار می کنم که در این تیم بزرگ حضور داشتم. مربیگری در تیمی که دوست داشتم افتخار آمیز است با این حال جدایی هم تلخ و تاسف آور است. احساس من این است آنچه که در دو سال و نیم حضورم در بارسلونا انجام دادم خوب بود. هر چند که  در فصل جاری جام نگرفتیم اما باشگاه در مسیر درستی قرار داشت. تنها خواستار آرامش بودم اما متاسفانه چنین شرایطی نداشتم. دوست داشتم که بمانم و برای ماندن هم به توافق رسیدیم اما به هر حال این فوتبال و وضعیت مربیگری است. من پیش از این گفتم که وضعیت باشگاه سخت است و ظاهرا این اظهار نظر من آتش را به پا کرد. دکو مدیر ورزشی بارها چنین اظهاراتی داشت اما هیچ واکنشی نشان ندادند و چون من گفتم این هیاهو و زلزله به پا شد.

ژاوی درباره این سوال که مدیریت باشگاه درباره اخراج او چه دلیلی ارایه کرد، گفت: مهم نیست. بارسلونا ادامه خواهد داد. من تنها می توانم به تصمیم باشگاه احترام بگذارم. رییس باشگاه دلایل اخراج را توضیح خواهد داد.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار ژاوی به جایگزین خود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار ژاوی به جایگزین خود"، کلیک کنید.