نکوداشتی برای غلامعلی حدادعادل – یوکسیت

نکوداشتی برای غلامعلی حدادعادل - یوکسیت

مراسم نکوداشت غلامعلی حدادعادل، ۱۱ تیرماه برگزار می‌شود.

به گزارش یوکسیت، این مراسم توسط انجمن آثار و مفاخر فرهنگی روز دوشنبه، ۱۱ تیرماه از ساعت ۱۷، در تالار وحدت برگزار می‌شود.

غلامعلی حدّاد عادل، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و رئیس بنیاد سعدی و سیاستمدار زاده ۱۹ اردیبهشت ۱۳۲۴ است. او دکتری فلسفه خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده است.

«ترجمۀ قرآن کریم»، «حج، نماز بزرگ»، «آسیب‌شناسی تربیت دینی»، «جدایی‌ها»، «با احترام: مجموعه‌مقالات اهداشده به استادان»، «مقالات کانتی»، «محض اطلاع: تحلیل محتوای جلد هفتم یادداشت‌های عَلَم»، «هنوز هم…: دفتر اشعار»، «راهی به‌سوی عاقبت خیر: در بیان بعضی مسائل و مشکلات آموزش‌وپرورش»، «آهوی وحشی: نه مقاله دربارۀ حافظ»، «حدیث سرو و نیلوفر: نه مقاله دربارۀ زبان و ادب فارسی در شبه‌قارۀ هند»، «به صحرا شدم، عشق باریده بود: گزارشی از راهپیمایی بزرگ اربعین»، «تمهیدات: مقدمه‌ای برای هر مابعدالطبیعۀ آینده که به‌عنوان یک علم عرضه شود، ایمانوئل کانت (ترجمه)»، «نظریۀ معرفت در فلسفۀ کانت، یوستوس هارتناک (ترجمه)»، «دانشنامۀ جهان اسلام (نظارت بر تدوین)»، «فارسی (سال اول و دوم و سوم راهنمایی)»، «علوم اجتماعی (سال اول و دوم  و سوم راهنمایی و اول دبیرستان)»، «ادبیات انقلاب اسلامی (چهارم دبیرستان)»، «بینش دینی (چهارم دبیرستان)»، «تعلیمات اجتماعی (سال سوم ابتدایی)» و «درس‌هایی از قرآن (سال اول تا چهارم دبیرستان)» از جمله آثار او هستند.

در این زمینه بیشتر بخوانید:

حضورم عین سیاست است اما کار سیاسی نمی‌کنم

پایان خبر یوکسیت 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نکوداشتی برای غلامعلی حدادعادل – یوکسیت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نکوداشتی برای غلامعلی حدادعادل – یوکسیت"، کلیک کنید.