نمایش ابتذال در شبکه 3؛ بیچاره استقلال و پرسپولیس!

نمایش ابتذال در شبکه 3؛ بیچاره استقلال و پرسپولیس!

دوشنبه شب برنامه فوتبال برتر میزبان مدیران 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس بود و اتفاقات این برنامه بار دیگر نشان داد که چرا این 2 باشگاه همیشه با مشکلات مدیریتی مواجه هستند. صحبت های رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس خطاب به فرشید سمیعی، سرپرست مدیرعاملی استقلال به قدری عجیب و دور از انتظار بود که اگر ویدیویی از برنامه وجود نداشت، کسی باور نمی کرد مدیرعامل تیم قهرمان لیگ برتر از چنین ادبیاتی خطاب به یک فرد استفاده کرده باشد. درویش با این جمله جایگاه خود حتی بین بخشی از هواداران پرسپولیس را هم از دست داد و جامعه هواداری فوتبال ایران که معمولا تحت هر شرایطی از اعضای تیم شان دفاع می کنند هم این بار نتوانستند توجیهی برای صحبت های درویش بیاورند و از او به شدت انتقاد کردند. درویش البته حداقل اقدام لازم در این ماجرا را انجام داد و از مردم خطه شمال کشور عذرخواهی کرد ولی حتی استوری او هم نمی تواند باعث شود جمله زشتش در آنتن زنده از یادها برود.

از طرفی فرشید سمیعی هم چندان بهتر از درویش عمل نکرد و ادعاها و صحبت های عجیب او در پاسخ به مجری برنامه نشان داد اصلا و ابدا در حد و اندازه مدیرعاملی باشگاه استقلال نیست و این باشگاه خیلی زود به یک مدیرعامل نیاز دارد. اوج ادعاهای اشتباه فرشید سمیعی درباره تبریک گفتن قهرمانی استقلال توسط باشگاه های سپاهان و تراکتور بود. موضوعی که مشخص شد از سوی صفحات رسمی این باشگاه ها نبوده و 2 صفحه هواداری این کار را انجام داده بودند. اینکه سرپرست مدیرعاملی یک باشگاه با این همه هوادار به 2 صفحه هواداری استناد کند اتفاق عجیبی است که نمونه آن کمتر دیده شده بود.

دوشنبه شب برای هواداران استقلال و پرسپولیس بسیار تلخ و ناراحت کننده بود و بار دیگر مشخص شد مدیرانی انتخاب شده برای این 2 باشگاه تا چه اندازه کوچک هستند.

258 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نمایش ابتذال در شبکه 3؛ بیچاره استقلال و پرسپولیس!" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نمایش ابتذال در شبکه 3؛ بیچاره استقلال و پرسپولیس!"، کلیک کنید.