مردم نقشی در سند فرهنگی استان قزوین ندارند – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

مردم نقشی در سند فرهنگی استان قزوین ندارند - خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار یوکسیت، حجت الاسلام سید مهدی خضری ظهر پنجشنبه در ستاد هماهنگی بزرگداشت شهدای خدمت با بیان اینکه بزرگداشت شهید رییسی در قالب های کلان خوب و مناسب است، اظهار کرد: بزرگداشت خرد و مردمی برای مردم اثر بیشتری دارد.

وی با بیان اینکه جمعیتی که دیروز در مراسم تشییع شهید رییسی حضور داشتند یک معجزه بود، افزود: شهید رییسی در شرایطی به شهادت رسید که مورد هجمه و تخریب رسانه های مخالف و دشمن قرار داشت.

امام جمعه موقت قزوین با بیان اینکه نباید بزرگداشت شهید رییسی را در قلب های اداری و حاکمیتی ببریم، ادامه داد: چهل روز پیش رو فرصتی برای تبیین و آگاهی بخشی به جامعه است.

وی با بیان اینکه ما در مسیر پیش رو نیاز به یک حرکت نهضتی عمومی تبیین عزا داریم، اضافه کرد: اگر بتوانیم از الگوهای نهضتی و مردمی در بزرگداشت شهید رییسی حمایت کنیم تا فراگیر شوند به موفقیت دست پیدا کرده ایم.

حجت الاسلام خضری با بیان اینکه مردم نقشی در سند برش فرهنگی استان قزوین ندارند، تاکید کرد: اجرای بیش از 90 درصد برنامه های سند فرهنگی استان قزوین بر عهده سازمان های دولتی و حاکمیتی است و این در حالی است که دستگاه ها تنها باید پشتیبان باشند.

وی ادامه داد: چهار روز پیش رو الگوی مناسبی است که تا الگوی مورد علاقه شهید رییسی برای ورود مردم در صحنه را پیاده کنیم.

امام جمعه موقت قزوین عنوان کرد: همه ظرفیت های مردمی باید برای گرامیداشت الگوی مدیریت اسلامی بسیج شود و این مسیله به معنای تجلیل از شخص نیست بلکه ما می خواهیم از الگوی مدیریت اسلامی در برابر مدیریت غربی تجلیل کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردم نقشی در سند فرهنگی استان قزوین ندارند – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردم نقشی در سند فرهنگی استان قزوین ندارند – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.