مدیر کل ثبت شرکت ها: تلاش بر این است که به تولید و اشتغال کشور کمک کنیم

مدیر کل ثبت شرکت ها: تلاش بر این است که به تولید و اشتغال کشور کمک کنیم

ابوالفضل نصیری گفت: سال گذشته در 8 نشست کارگروه ستاد رفع موانع تولید، مصوبات خوبی صادر و عملی شد که در سال جاری نیز تلاش بر این است که فراتر از برنامه جلو رفته و به تولید و اشتغال کشور خود کمک کنیم.

به گزارش یوکسیت به نقل از قوه قضاییه، اولین کارگروه اندیشه ورز تحقق شعار سال با حضور اساتید و صاحب نظران مطرح دانشگاه و مدیران و نمایندگانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز پژوهش های مجلس، مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب و کار، بنیاد ملی نخبگان، بانک مرکزی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صمت، سازمان بورس، سازمان امور مالیاتی، اتاق بازرگانی ایران، اتاق اصناف و سایر نهادها و دستگاه ها به میزبانی اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری سازمان ثبت برگزار شد.

ابوالفضل نصیری مدیر کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در اولین کارگروه هیات اندیشه ورز که با حضور اساتید مطرح دانشگاه، نهادها و دستگاه های ذیربط در حوزه کسب و کار و تولید برگزار شد، گفت: در پی اعلام شعار سال 1403 از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم» توسط مقام معظم رهبری، رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بخشنامه ای در 8 بند جهت ایجاد بسترهای لازم برای مشارکت بیشتر مردم در جهش تولید در حوزه های مختلف ثبتی صادر کرد که 4 مورد آن مربوط به اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری است.

وی افزود: بر این اساس ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری سازمان ثبت با تشکیل هییت اندیشه ورز به منظور تحقق شعار سال و هم اندیشی و ارایه راهکارهای موثر جهت حمایت های حقوقی و ثبتی از شرکت های تولیدی در حوزه ثبت شرکت ها در سال جدید آغار به کار کرد.

مدیر کل ثبت شرکت ها عنوان کرد: در این نشست مقرر شد پیشنهادات مطرح شده در کارگروه های علمی با حضور اساتید و صاحب نظران مطرح دانشگاه و مدیران و نمایندگانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز پژوهش های مجلس، مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب و کار، بنیاد ملی نخبگان، بانک مرکزی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صمت، سازمان بورس، سازمان امور مالیاتی، اتاق بازرگانی ایران، اتاق اصناف و سایر نهادها و دستگاه ها بررسی و جهت اجرا به رییس سازمان ثبت ارایه شود.

نصیری گفت: سال گذشته در 8 نشست کارگروه ستاد رفع موانع تولید، مصوبات خوبی صادر و عملی شد که در سال جاری نیز تلاش بر این است که فراتر از برنامه جلو رفته و به تولید و اشتغال کشور خود کمک کنیم.

فراهم کردن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری با هدف تسهیل در تسریع حضور مردمی، ایجاد بخش حمایت های حقوقی و توجیهی برای تشکل های مردمی، رونمایی از سامانه جامع ثبت شرکتها، حذف کاغذ و دفاتر، الکترونیکی شدن درخواست ها از ابتدای خردادماه، دیدار مستقیم با مردم به طور روزانه در این اداره کل و واحدهای ثبتی، ایجاد درگاه اختصاصی ارایه نظرات و پیشنهادات مردمی، حمایت های حقوقی ثبتی جهت سرمایه گذاری داخلی و خارجی، تشکیل کارگروه های تخصصی برای حل واحدهای تولیدی، از مواردی بود که پس از جمع بندی نهایی برای طرح کلی اجرایی در راستای تحقق شعار سال به رییس سازمان ثبت گزارش می شود.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیر کل ثبت شرکت ها: تلاش بر این است که به تولید و اشتغال کشور کمک کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیر کل ثبت شرکت ها: تلاش بر این است که به تولید و اشتغال کشور کمک کنیم"، کلیک کنید.