مدیرعامل استقلال ملاثانی: با استعفای اکبرپور مخالفت می شود/ او خسته است و نیاز به استراحت دارد

مدیرعامل استقلال ملاثانی: با استعفای اکبرپور مخالفت می شود او خسته است و نیاز به استراحت دارد

مدیرعامل استقلال ملاثانی گفت: اکبرپور خسته است، نیاز به استراحت دارد و با استعفای او مخالفت می شود.

نعیم حمیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری یوکسیت، درباره خروج استقلال ملاثانی از جام حذفی با شکست برابر سپاهان و استعفای سیاوش اکبرپور سرمربی تیم استقلال ملاثانی بعد از پایان بازی اظهار کرد: یک سری از مسایلی که سیاوش اکبرپور عنوان کرده درست است. واقعاً کار کردن در تیم استقلال ملاثانی دشوار است، اکبرپور منتظر بود تا تیمش بازی خوبی ارایه کند که این اتفاق رخ داد و تیمش با ارایه یک بازی خوب حذف شد.

مدیرعامل استقلال ملاثانی افزود: شنیده بودم اکبرپور زودتر از اینها تصمیم به استعفا دارد، اما صبر کرد تا تیمش برابر سپاهان آبرومندانه بازی کند که این اتفاق افتاد. بعد از بازی با اکبرپور صحبت کردم. او از شرایطی که تیم دارد خسته است و نیاز به استراحت دارد. با استعفای او مخالفت می شود و سعی می کنیم تا پس از آنکه خستگی اش در رفت با وی صحبت کنیم و در تیم ماندنی شود. به اکبرپور حق می دهم، چون سرمربی یک تیم دوست دارد تا تیمش مشکلی نداشته باشد و بدون مشکل تمرین کند، در سفر ها دردسری نداشته باشد و کلاً بدون مشکل کار کند. شاید هدف اکبرپور شوک دادن به تیم است تا بهتر به تیم رسیدگی شود. در کل با او صحبت می کنیم تا در تیم بماند و نمی گذاریم جدا شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیرعامل استقلال ملاثانی: با استعفای اکبرپور مخالفت می شود/ او خسته است و نیاز به استراحت دارد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیرعامل استقلال ملاثانی: با استعفای اکبرپور مخالفت می شود/ او خسته است و نیاز به استراحت دارد"، کلیک کنید.