محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

یوکسیت/مازندران رییس پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی تا ساعت 6 صبح روز شنبه یکم اردیبهشت ماه 1403 در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .

به گزارش یوکسیت به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ یدالله جهان تابدر تشریح این خبر، گفت: به منظور ارتقاء ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از امروز تا ساعت 6 صبح روز شنبه یکم اردیبهشت ماه 1403 در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رییس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز ترافیک تا ساعت 6 صبح روز شنبه یکم اردیبهشت ماه 1403  در تمامی محورهای مواصلاتی استان ممنوع است.

سرهنگ جهان تاب با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج- چالوس و اعمال محدودیت قطعی تردد در این محور در روز جمعه 31 فروردین ماه 1403 ، اظهار کرد: از ساعت 2 بعد از ظهر از در آزاد راه تهران- شمال اعمال محدودیت تردد برای خودرهای به مقصد چالوس انجام خواهد شد، از ساعت 3 بعد از ظهر از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) انسداد کامل صورت خواهد گرفت، از ساعت 5 بعد از ظهر از مرزن آباد به سمت تهران (مسیر شمال به جنوب) یک طرفه شده و  از ساعت 24 طرح اتمام یافته و مسیر از  پل زنگوله تا مرزن آباد دو طرفه خواهد شد ضمن این که در طی این مدت، تردد از مسیر قدیم تا محدوده پل زنگوله برای ساکنان و افراد محلی آزاد است .

وی خاطرنشان کرد: در طی این مدت، تردد از مسیر قدیم تا محدوده پل زنگوله برای ساکنان و افراد محلی آزاد بوده ولی تردد خودروهایی که قصد عزیمت به چالوس را دارند از ساعت 12 ظهر از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است.

سرهنگ جهان تاب با اشاره به محدودیت های ترافیکی و ممنوع بودن تردد تمامی تریلرها از محور هراز، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 صبح  تا ساعت 24 روزهای پنج شنبه و جمعه 30 و 31  فروردین ماه از این محور ممنوع است .

رییس پلیس راه استان افزود: در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید ماموران پلیس راه محدودیت یک طرفه مقطعی در روز جمعه 31 فریردین ماه به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

وی در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن مدیریت سفر خود و رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند .

اجرای مرحله چهارم طرح پیشگامان امنیت در مازندران

رییس پلیس پیشگیری استان مازندران از اجرای طرح پیشگامان امنیت انتظامی در سطح استان خبر داد و گفت: طی اجرای این طرح ، وقوع سرقت استان 27 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است.

سرهنگ سید محسن جعفری در تشریح این خبر بیان کرد: به منظور ارتقاء احساس امنیت و  پیشگیری با هر گونه نا امنی، مرحله چهارم طرح پیشگامان امنیت محله محور در کلانتری ها و پاسگاه های سطح استان به مرحله اجراء درآمد .

رییس پلیس پیشگیری استان مازندران، تصریح کرد: در بررسی صورت گرفته در مدت اجرای طرح، وقوع سرقت نسبت به مدت مشابه سال قبل 27 درصد کاهش داشته است.

وی با اشاره به این که در این طرح  3 روزه، 137 سارق دستگیر شدند، افزود: در بازه زمانی اجرای این طرح 123 فقره انواع سرقت نیز توسط کلانتری ها و پاسگاه های سطح استان کشف شد.

سرهنگ جعفری در ادامه تصریح کرد: ماموران انتظامی کلانتری ها و پاسگاه های سطح استان موفق شدند بیش از 3 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و 32 خرده فروش و 90 معتاد را دستگیر کنند.

وی افزود: در این طرح هم چنین 191 دستگاه خودرو و 63 دستگاه موتورسیکلت به دلیل ایجاد مزاحمت برای مردم و نداشتن مدارک قانونی  نیز توقیف شد.

رییس پلیس پیشگیری استان در پایان خاطرنشان کرد: برنامه ریزی دقیق و منسجم برای کاهش جرایم و برخورد قاطعانه با مجرمان و هنجارشکنان اجتماعی همواره با جدیت در دستور کار پلیس قرار دارد .

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران"، کلیک کنید.