محتویات عجیب صندوقی که از دل کشتی غرق شده بیرون آمد/ عکس

به گزارش خبرگزاری یوکسیت، ممکن است تا الان حدس زده باشید که کشتی کشف شده، یک کشتی نظامی بوده است؛ گل سرسبد جان هانس، پادشاه دانمارکی-نروژی، که گریفین نام داشته است.

تیم کارشناسانی که بر روی کشتی نظامی کار می کنند از دانشگاه استکهلم و دانشگاه سودرتورن سوید هستند؛ به گفته این تیم، آثار یافت شده در لاشه کشتی، بینش های ارزشمندی را در مورد تکنیک ها و استراتژی های نظامی آن زمان ارایه می دهد.

رولف وارمینگ، باستان شناسی از استکهلم که در بخش دریایی مشغول به کار است، در این خصوص می گوید:«کشتی قطعه مهمی از پازل در انقلاب نظامی در دریا در دوره مدرن اولیه است، که در آن تاکتیک های اولیه از نبرد تن به تن به آتش سنگین توپخانه دریایی تغییر یافت.»

محتویات عجیب صندوقی که از دل کشتی غرق شده بیرون آمد/ عکس
زره زنجیری

کارشناسان با دقت الوارهای این لاشه که به خوبی حفظ شده بود را مورد بررسی قرار دادند و دریافتند که بخشی از آن انقلاب شامل طراحی کشتی های جنگی بوده است. به گفته باستان شناسان بخش بزرگی از روبنای کشتی باقی مانده است که از جمله آن ها می توان به بخشی از سکوهای رزمی مرتفع کشتی اشاره کرد. در میان اکتشافات صورت گرفته اما شاید مهم ترین کشف، یک صندوق سلاح منحصر به فرد حاوی ابزار و مواد مورد استفاده برای ساخت مهمات بود.

محتویات عجیب صندوقی که از دل کشتی غرق شده بیرون آمد/ عکس

محتویات صندوق شامل انواع قالب ها و صفحات سربی بود که برای ساخت گلوله های سربی در تفنگ های دستی استفاده می شده است. با توجه به جدول زمانی، یکی از اولین تفنگ های دستی اختراع شده بوده است.

به گفته وارمینگ محتویات صندوق یکی از مهم ترین یافته ها است. این صندوق یک ابزار مهمات است که احتمالاً متعلق به مزدوران آلمانی است که در زمان غرق شدن در کشتی بودند.

کاوش در این سایت از سال 2013 ادامه دارد و گزارش های تحلیلی جدیدی به طور مرتب در حال انتشار است. محققان مشتاق هستند تا در مورد نقش و هدف سربازان حاضر در کشتی و علت آتش سوزی که به نظر می رسد کشتی را غرق کرده است، اطلاعات بیشتری کسب کنند.

منبع: sciencealert

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محتویات عجیب صندوقی که از دل کشتی غرق شده بیرون آمد/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محتویات عجیب صندوقی که از دل کشتی غرق شده بیرون آمد/ عکس"، کلیک کنید.