لورکوزن بایرن مونیخ را تحقیر کرد

لورکوزن بایرن مونیخ را تحقیر کرد

آفتاب نیوز :

در مهمترین بازی از هفته بیست و یکم رقابت های بوندس لیگای آلمان، دیشب (شنبه) از ساعت 21 به وقت تهران در ورزشگاه بی آره نا، تیم فوتبال بایرلورکوزن صدرنشین جدول رده بندی مسابقات میزبان بایرن مونیخ رده دومی بود که این بازی با برتری 3 بر صفر بایرلورکوزن خاتمه یافت.

جوزپ استانیشیچ در دقیقه 18، الکس گریمالدو در دقیقه 50 وجرمی فریمپونگ در دقیقه 5 90 گل های تیم تحت هدایت ژابی آلونسو را در این نبرد حساس به ثمر رساندند تا حاشیه امنیت لورکوزنی ها در صدر جدول و فاصله شان با بایرن مونیخ به 5 امتیاز افزایش پیدا کند. این در حالیست که لورکوزنی ها با تیم سوم جدول یعنی اشتوتگارت که البته یک بازی کمتر انجام داده 15 امتیاز فاصله دارند.

با این نتیجه روند شکست ناپذیری لورکوزن در این فصل بوندس لیگا ادامه پیدا کرد. همچنین برای نخستین بار از سال 2010 بایرلورکوزن توانست سه بازی بدون شکست متوالی را در بوندس لیگا برابر بایرن مونیخ تجربه کند.

پیش از این بازی 5 مسابقه دیگر برگزار شده بود که نتایج آن ها به شرح زیر رقم خورد:

آگزبورگ 2 – لایپزیگ 2
مونشن گلادباخ صفر – دارمشتات صفر
اینتراخت فرانکفورت یک – بوخوم یک
یونیون برلین یک – ولفسبورگ یک
وردربرمن یک – هایدنهایم 2

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لورکوزن بایرن مونیخ را تحقیر کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لورکوزن بایرن مونیخ را تحقیر کرد"، کلیک کنید.