قالیباف: مردم ایران شهادت دادند که چیزی جز خیر و نیکی از شهید رییسی به یاد ندارند

قالیباف: مردم ایران شهادت دادند که چیزی جز خیر و نیکی از شهید رییسی به یاد ندارند

رییس مجلس شورای اسلامی نوشت: مردم ایران در مراسم باشکوه تشییع، همصدا با رهبر معظم انقلاب شهادت دادند که ما چیزی جز خیر و نیکی از شهید رییسی و یارانش به یاد نداریم.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری یوکسیت، محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در مطلبی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی با اشاره به مراسم باشکوه تشییع شهید آیت الله رییسی و همراهانش که در سانحه هوایی به شهادت رسیدند، اظهار داشت: رهبر حکیم انقلاب در وصف شهید آیت الله رییسی فرمودند ما یکی از بهترین عناصرمان زیر آسمان را از دست دادیم.

وی افزود: مردم ایران نیز در مراسم باشکوه تشییع، همصدا با رهبر معظم انقلاب شهادت دادند که ما چیزی جز خیر و نیکی از شهید رییسی و یارانش به یاد نداریم.

به گزارش یوکسیت، آیت الله سید ابراهیم رییسی خادم الرضا (ع) و هشتمین رییس جمهوری اسلامی ایران که عصر یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شده بود، به همراه تمامی همراهان، همزمان با شب ولادت امام ریوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شد.

حجت الاسلام آل هاشم، نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سردار سید مهدی موسوی فرمانده یگان حفاظت رییس جمهور و تعدادی از محافظین و خدمه بالگرد از سرنشینان بالگرد حامل رییس جمهور بودند.

آیت الله سیّد ابراهیم رییس الساداتی 64 ساله هشتمین رییس جمهور ایران بود.

وی متولد 23 آذر 1339 شهر مقدس مشهد بود و مسیولیت هایی چون ریاست قوه قضاییه و معاونت اول این قوه، دادستانی کل کشور، عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام و نایب رییسی مجلس خبرگان رهبری و تولیت آستان قدس رضوی را در کارنامه داشت.

رهبر انقلاب شهریور ماه به مناسبت هفته دولت ضمن قدردانی و تمجید از عملکرد خوب و قوی دولت در برخی بخش ها از جمله «کارهای زیربنایی»، «رشد شاخص های کلان اقتصادی» و «سیاست خارجی»، گفتند: حضور در بین مردم و مواجهه مستقیم و صمیمی و متواضعانه با آن ها، بسیار با ارزش است. ساده زیستی، مواضع انقلابی، روحیه جهادی و بکارگیری جوانان در رده های گوناگون مدیریتی را از دیگر کارهای تحسین برانگیز دولت خواندند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قالیباف: مردم ایران شهادت دادند که چیزی جز خیر و نیکی از شهید رییسی به یاد ندارند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قالیباف: مردم ایران شهادت دادند که چیزی جز خیر و نیکی از شهید رییسی به یاد ندارند"، کلیک کنید.