فیلم‌های سعید سهیلی و مهران مدیری در راه سینما

فیلم‌های سعید سهیلی و مهران مدیری در راه سینما

در جدیدترین جلسه شورای صنفی نمایش ضمن ثبت قرارداد اکران فیلم‌های سعید سیهلی و مهران مدیری با تعویق اکران فیلم «یادگار جنوب» موافقت شد.

به گزارش یوکسیت، در دهمین جلسه شورای صنفی نمایش که دو روز قبل ۱۰ تیرماه در سازمان سینمایی برگزار شده و گزارش آن امروز ۱۲ تیرماه در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته، بعد از بررسی درخواست‌ها و موارد مطرح شده، قرارداد دو فیلم ثبت شده است.

بر این اساس فیلم سینمایی «پول‌ و پارتی» به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید سهیلی توسط دفتر پخش «شایسته فیلم» و فیلم سینمایی «ساعت ۶ صبح» به کارگردانی مهران مدیری و تهیه‌کنندگی علی اوجی توسط دفتر پخش «فیلمیران» اکران خواهد شد.

«ساعت ۶ صبح» دومین فیلم سینمایی مهران مدیری پس از «ساعت ۵ عصر» است که پیش‌بینی می‌شد سال قبل در جشنواره فیلم فجر -که سازندگان فیلم فرم شرکت در آن را هم پر کرده بودند- نمایش داده شود ولی این فیلم که در خبرهای تولید از آن به عنوان یک اثر ملتهب اجتماعی یاد می‌شد، مجوز نمایش نگرفت و به فهرست هیات انتخاب جشنواره راه پیدا نکرد.  

سمیرا حسن پور، مهرداد صدیقیان، مونا فرجاد، مهران مدیری، تینو صالحی، سعید زارعی، منصور نصیری، خیام وقار کاشانی، وحید منتظری، محمد حیدری، مهرو نونهالی، رضا کیانی نژاد، ساقی عطایی، رزا ماندنی، نورآرش چارلی، آزاده سیفی، ساغر رجبی، روژان ایرجی، مهسان خداکرمی، میلادرفاقتی، پوریا اصلان، بابک کمانگیر، مریم مشهور، علیرضا اسلام پناه، رکسانا محمدرضا، سارا مری، سیما سرمد، سحرآربین، محمد برجلو، سمیرا خلیلی، علیرضا بیات، ایمان صدیق، حسام صلاحی‌نژاد، سپیده بیگلری، آرش محمدالیگودرزی، محمد قشمی، نیما نافع، سرور ابراهیمی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

فیلم سینمایی «پول و پارتی» نیز شانزدهمین ساخته سعید سهیلی است که به تهیه‌کنندگی پسرش سینا مهراد ساخته شده است. ساعد سهیلی و پردیس احمدیه بازیگران اصلی این کمدی رمانتیک هستند.  

در جلسه شورای صنفی با درخواست پخش‌کننده فیلم سینمایی «یادگار جنوب» – که قرار بود از فردا در سینماها اکران شود- برای تعویق یک هفته‌ای اکران این فیلم موافقت شده است.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم‌های سعید سهیلی و مهران مدیری در راه سینما" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم‌های سعید سهیلی و مهران مدیری در راه سینما"، کلیک کنید.