فرصتی غیرقابل تمدید در اختیار مشمولان عدم احراز رتبه جهت ارزیابی مجدد

فرصتی غیرقابل تمدید در اختیار مشمولان عدم احراز رتبه جهت ارزیابی مجدد

بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش مدت زمان داده شده به فرآیند بارگذاری مستندات و ارزیابی مجدد مشمولانی که در وضعیت عدم احراز رتبه جهت تعیین رتبه استحقاقی قرار دارند قابل تمدید نیست.

به گزارش یوکسیت، با توجه به مصوبه هیات ممیزه و کار گروه مرکزی اجرایی نظام رتبه بندی و پیرو اطلاعیه شماره 700/42869 مورخ 12 خرداد 1403 این معاونت و در اجرای ماده 5 آیین نامه اجرایی رتبه بندی معلمان، موضوع ارزیابی مجدد مشمولانی که پس از ارزیابی نخست در وضعیت عدم احراز رتبه (فاقد رتبه) قرار داشته اند با لحاظ کردن شرایط زیر در فرآیند بارگذاری مستندات و ارزیابی مجدد جهت تعیین رتبه استحقاقی قرار می گیرند.

مطابق مقررات مدت زمان ارزیابی مجدد مشمولان ماده فوق یک سال پس از تایید نهایی مرحله اول پرونده آنان در هیات ممیزه است.

1- تمامی مشمولانی که تا تاریخ 31 اردیبهشت 1403 حداقل یک سال از تایید نهایی مرحله اول رسیدگی به پرونده آنان گذشته و کارنامه رتبه بندی آنان دارای وضعیت مشمول مزایا (عدم احراز رتبه)، فاقد رتبه و یا عدم احراز رتبه است مشمول ارزیابی مجدد مطابق ماده 5 آیین نامه هستند.

2- ملاک عمل، رتبه مندرج در کارنامه رتبه بندی افراد در صفحه شخصی آنان در سامانه My.medu ir است، لذا در صورتی که فرآیند رسیدگی به پرونده افراد به اتمام رسیده و مورد تایید نهایی هیات ممیزه قرار گرفته است مطابق بند (1) مشمول ارزیابی مجدد می شوند.

3- مشمولان ماده مذکور صرفاً افرادی می باشند که در تاریخ 31 اردیبهشت 1403 در وضعیت مشاغل باشند.

4- جهت بارگذاری مدارک و مستندات تاریخ صدور و یا اجرای فعالیت باید منتهی به 31 اردیبهشت 1403 باشد و تاریخ های پس از آن مورد پذیرش نیست.

5- بارگذاری مدارک از تاریخ 20 خرداد 1403 آغاز شده و به مدت یک ماه است. کلیه مشمولان می بایست در بازه زمانی فوق با مراجعه به سایت my.medu.ir در قسمت نتیجه رتبه بندی نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند.

مدت زمان پیش بینی شده قابل تمدید نیست.

1- راهنمای بارگذاری مدارک قابل پذیرش و امتیازات مربوط به هر مدرک در سامانه درج شده است. پس از مدت زمان ذکر شده امکان بارگذاری مجدد هیچ مدرکی وجود ندارد، توصیه می شود افراد ضمن مطالعه دقیق راهنمای مورد نظر شخصاً نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند.

2- مسیولیت اطلاع رسانی به موقع، دقیق و جامع به مشمولان بر عهده مدیران کل استان ها است. تنها انتظار می رود تدابیر و راهکارهای مناسب جهت آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به همه مشمولان در سطح استان، مناطق و مدارس اتخ شود.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرصتی غیرقابل تمدید در اختیار مشمولان عدم احراز رتبه جهت ارزیابی مجدد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرصتی غیرقابل تمدید در اختیار مشمولان عدم احراز رتبه جهت ارزیابی مجدد"، کلیک کنید.