غول سهمیه المپیک ژیمناستیک با برنامه ریزی خانم دکتر شکست خورد

غول سهمیه المپیک ژیمناستیک با برنامه ریزی خانم دکتر شکست خورد

به گزارش خبرگزاری یوکسیت؛ سامان مدنی، رییس کمیسیون ورزشکاران فدراسیون ژیمناستیک درباره سهمیه المپیک مهدی الفتی در ژیمناستیک، عنوان کرد: وضعیت الفتی خوب است او توانسته برای اولین بار سهمیه بگیرد. به او افتخار می کنیم البته ما از داوران هم یک نماینده در المپیک داریم که برای اولین بار است.

رییس کمیسیون ورزشکاران فدراسیون ژیمناستیک درباره اینکه با شرایطی که فدراسیون در این مدت داشت فکر می کردید الفتی سهمیه بگیرد؟ گفت: کسب سهمیه نیاز به برنامه طولانی مدت دارد. با برنامه ریزی که اینچه درگاهی برای کسب سهمیه داشت این غول شکست خورده و ما توانستیم به این هدف برسیم . ورزشکاران با مسابقاتی که اعزام شدند دلگرم شدند و الفتی توانست سهمیه را بگیرد.

وی با بیان اینکه یقین داشته باشید الفتی حتما روی سکو می رود، خاطرنشان کرد: حرکت الفتی سطح بالایی از ژیمناستیک است و ارتفاعی که می گیرد واقعا نابغه است. او می تواند این حرکات را انجام داد فقط در فرود باید دقت کند.

مدنی در پاسخ به این سوال که حمایت های مالی و معنوی چقدر می تواند به موفقیت الفتی کمک کند، یادآور شد: او توانسته کارمند شهرداری شود. وقتی ورزشکار از نظر مالی حمایت شود عملکرد خوبی خواهد داشت.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "غول سهمیه المپیک ژیمناستیک با برنامه ریزی خانم دکتر شکست خورد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "غول سهمیه المپیک ژیمناستیک با برنامه ریزی خانم دکتر شکست خورد"، کلیک کنید.