عکس| نام این شاسی بلند جدید ژاپنی ایرانی است

آفتاب نیوز :

نسل سوم نیسان قشقایی در سال 2021 معرفی شد و اکنون پس از سه سال، آماده به روز رسانی و فیس لیفت است. نام این کراس اوور از یک قوم ایرانی برگرفته شده است.

نمای جلویی با جلوپنجره بزرگتر که توسط مجموعه جدیدی از چراغ های LED احاطه شده، تغییر کرده است.

سپر جلو با ورودی های مثلثی بزرگتر اصلاح شده که جلوه سه بعدی قوی تری را ایجاد می کنند.

اصلاحات دیگر شامل رینگ های جدید و روکش بدنه جدید اطراف چرخ ها است. تصویر نمای پشتی هنوز فاش نشده است.

در حالی که عکس های فضای داخلی خودرو بسیار تاریک هستند، اما هنوز هم می توانیم کابین دیجیتالی و فرمان را ببینیم.

مدل نهایی قشقایی دارای یک نمایشگر کیلومترشمار 12.3 اینچی، صفحه نمایش 9 اینچی اطلاعات-سرگرمی و یک صفحه نمایش 10.8 اینچی هدآپ خواهد بود.

با این حال، به نظر می رسد که روکش داشبورد جدید باشد. می توان تصور کرد که تجهیزات از نظر امکانات رفاهی و ایمنی بیشتر خواهند شد.

انتظار تغییرات قابل توجهی در قوای محرکه خودرو وجود ندارد، چرا که نیسان قشقایی در حال حاضر مجموعه ای از پیشرانه های هیبریدی ملایم و هیبریدی کامل را ارایه می دهد.

موتور پایه 1.3 لیتری توربوشارژ و هیبریدی ملایم، 138 اسب بخار قدرت تولید می کند، در حالی که نسخه پرچمدار e-Power دارای پیشرانه 1.5 لیتری برای تولید 187 اسب بخار قدرت همراه با موتور الکتریکی است.

نیسان تایید کرده که نسخه تمام الکتریکی قشقایی پس از سال 2025 عرضه خواهد شد، اگرچه این نسخه بر اساس پلتفرم متفاوت و اختصاصی برقی ساخته خواهد شد.

عکس| نام این شاسی بلند جدید ژاپنی ایرانی است

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| نام این شاسی بلند جدید ژاپنی ایرانی است" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| نام این شاسی بلند جدید ژاپنی ایرانی است"، کلیک کنید.