عکس| سوسانو مجری شد

آفتاب نیوز :

برنامۀ «معلم» که طی دو ماه اخیر از یکی از شبکه های تلویزیونی کره پخش می شد، یک ریالیتی شو با موضوع تدریس به نوجوانان بود.

ظاهرا مسیلۀ اضطراب دانش آموزان برای گرفتن نمرات بالاتر در مدرسه به یک معضل فراگیر برای خانواده های کره ای تبدیل شده است.

به گزارش منیبان، به همین خاطر بسیاری از آن ها با صرف هزینه های زیاد به سراغ موسسات آموزشی مختلف و معلمان خصوصی معروف می روند. گرفتن نمرات بالاتر در دوره های مقدماتی، یک شرط ضروری برای رفتن به دبیرستان های بهتر و در نتیجه شرایط تحصیلی و شغلی بهتر در آینده است.

برنامۀ «معلم» با توجه به همین پیش زمینۀ اجتماعی ساخته شده. در این برنامه سه مجری حضور دارند که یکی از آن ها هان هه جین است. به علاوه برخی از معروف ترین معلم های خصوصی کره ای نیز با این برنامه همکاری می کنند.

در هر قسمت از برنامه یک دانش آموز که دارای مشکل تحصیلی است به همراه پدر و مادرش در برنامه حاضر می شود و معلم ها تلاش می کنند تا او را برای امتحاناتی که در پیش دارد آماده کنند.

این برنامه علاوه بر جنبۀ آموزشی، درست مثل هر ریالیتی شوی دیگری، یک جنبۀ سرگرم کننده و هیجان انگیز برای مخاطب دارد. اینکه کدام معلم می تواند سطح تحصیلی دانش آموزش را بهتر ارتقا بدهد یا کدام دانش آموز بهتر می تواند بر مشکلات تحصیلی اش غلبه کند، عنصر اصلی جذابیت در این برنامه است.

حضور ستاره های تلویزیونی مثل هان هه جین و واکنش های آن ها هم عامل دیگری است که به جذابیت این برنامه افزوده است. از این جهت این برنامه با اینکه محتوایی کاملا متمرکز بر آموزش دارد، شبیه یک مسابقۀ خوانندگی یا استعدادیابی نیز هست.

عکس| سوسانو مجری شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| سوسانو مجری شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| سوسانو مجری شد"، کلیک کنید.