عنوان بهترین مربی و تکواندوکار آسیا به ایران رسید – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

عنوان بهترین مربی و تکواندوکار آسیا به ایران رسید - خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری یوکسیت، بیست و ششمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا که با حضور 244 تکواندوکار از 33 کشور به میزبانی ویتنام در سالن «تین سون» شهر «دانانگ» برگزار شد که نهایتا تیم ملی ایران درمجموع موفق به کسب 3 طلا، 3 مدال نقره و 3 مدال برنز شد.

مردان تکواندو ایران با 3 طلا، یک نقره و یک برنز بالاتر از همه تیم قهرمان شدند. کره جنوبی با 2 طلا، 2 نقره و یک برنز در جای دوم ایستاد، ازبکستان و عربستان هم سوم و چهارم شدند. همچنین با اعلام اتحادیه تکواندو آسیا، مجید افلاکی به عنوان برترین سرمربی و مهدی حاجی موسایی به عنوان برترین بازیکن معرفی شدند.

بنابراین تیم ملی کشورمان با کسب 3 مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز به کار خود پایان داد. مهدی حاجی موسایی، محمد حسین یزدانی و آرین سلیمی 3 مدال طلا، علی خوش روش،مهران برخورداری و ملیکا میرحسینی 3 مدال نقره، ابوالفضل زندی، متین رضایی و سعیده نصیری هم 3 مدال برنز کسب کرده اند.

شایان ذکر است مدال های نقره و برنز مهران برخورداری و ابوالفضل زندی به دلیل حضور در این رقابت ها با سهمیه جام ریاست فدراسیون جهانی در رده بندی نهایی تیم محسوب نشد.

هدایت تیم ملی تکواندو ایران در بخش بانوان برعهده مینو مداح است و مهروز ساعی و فاطمه نعمتی مربیان این تیم هستند. مجید افلاکی هم سرمربی تیم ملی مردان است، رضا ایمان زاده و مهرداد یوسفی نیز کمک های وی خواهند بود. حمید رضا یاوری هم پزشک تیم ملی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عنوان بهترین مربی و تکواندوکار آسیا به ایران رسید – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عنوان بهترین مربی و تکواندوکار آسیا به ایران رسید – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.