صدور اسناد تک برگی برای اراضی ملی رویکرد سند تحول قضایی است – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

صدور اسناد تک برگی برای اراضی ملی رویکرد سند تحول قضایی است - خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار یوکسیت، حجت الاسلام حسین کثیرلو بعدازظهر دوشنبه در اولین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان اردبیل اظهار کرد: احصای موانع و مشکلات و تسریع و تسهیل در سنددار کردن املاک دستگاه های دولتی و اشخاص حقیقی داخل در محدوده شهری مهمترین مطالبه ما و اقدام در اردبیل است.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین اقدام ما در سند تحول و تعالی قضایی اجرای جامع و دقیق قانون حدنگار و صدور اسناد تک برگی برای اراضی ملی، زمین های زراعی به ویژه املاک دستگاه های دولتی و اشخاص حقیقی داخل در محدوه شهری است.

رییس کل دادگستری استان اردبیل گفت: باید همه مدیران و مسیولان در هماهنگی و همکاری با یکدیگر به جد نسبت به احصای مشکلات و ارایه راهکارهای عملی برای رفع موانع صدور سند برای این املاک برنامه ریزی و اقدام کنند.

حجت الاسلام کثیرلو با قدردانی از مجموعه های فعال در حوزه پیشگیری از جمله دادستانی مرکز استان، معاونت پیشگیری از وقوع جرم استان، بازرسی استان، اداره کل ثبت اسناد واملاک استان و شهرداری اردبیل خاطرنشان کرد: صیانت و حفاظت از اموال دولتی و بیت المال یک ضرورت است که می توان با بهرمندی ازظرفیت های مقوله پیشگیری، از دست اندازی سودجویان و فرصت طلبان به اموال دولتی جلوگیری کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صدور اسناد تک برگی برای اراضی ملی رویکرد سند تحول قضایی است – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صدور اسناد تک برگی برای اراضی ملی رویکرد سند تحول قضایی است – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.