شهداب فاتح دربی یزدی ها/ سومین پیروزی مدافع عنوان قهرمانی – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

شهداب فاتح دربی یزدی ها/ سومین پیروزی مدافع عنوان قهرمانی - خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری یوکسیت، دومین روز مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران امروز (پنج شنبه 24 اسفند) با دو دیدار پیگیری می شود.

در نخستین مسابقه تیم های شهداب یزد و ایفاسرام اردکان به مصاف یکدیگر رفتند و مدافع عنوان قهرمانی سه بر یک حریف خود را شکست داد تا یک گام به جمع چهار تیم مرحله نیمه نهایی نزدیک شود.

در ست نخست این دیدار تیم ایفاسرام اردکان 25 بر 19 مدافع عنوان قهرمانی را شکست داد تا شوک جدی به تیم حریف وارد کند، اما در ست دوم شاگردان محمدرضا تندروان 25 بر 22 به پیروزی رسیدند تا دو تیم از نظر ست شماری یک بر یک برابر شوند.

در ست سوم شهداب تا امتیاز 24 بر 21 پیش رفت و در آستانه پیروزی قرار گرفت که ایفاسرام مسابقه را به تساوی کشاند و تا امتیاز 28 نیز پایاپای پیش رفت اما در نهایت 30 بر 28 نتیجه ست را به مدافع عنوان قهرمانی واگذار کرد تا شهداب دو بر یک پیش بیافتد.

امتیاز ست چهارم نیز به رغم تلاش شاگردان عباسعلی میرحسینی در تیم ایفاسرام 25 بر 23 به سود شهداب یزد شد تا نماینده اردکان در مجموع سه بر یک مغلوب دیگر شهداب یزد شود.

شهباز صدری و امیر صداقت ناظران این مسابقه بودند که به مدت 137 دقیقه پیگیری شد.

کیوان عابدزاده، حامد آقابراری و محمد آقایی نیز قضاوت این دیدار را به عنوان داور اول، داور دوم و داور ویدیوچک برعهده داشتند که یک هزار و 100 تماشاگر داشت.

در ست سوم این دیدار دو کارت زرد از سوی داور اول به بازیکنان نشان داده شد که محمدرضا حضرت پور از تیم شهداب یزد و علیرضا مباشری از تیم ایفاسرام اردکان این کارت ها را دریافت کردند.

شهداب یزد در صورت کسب دومین برد و صعود به مرحله بعد، حریف برنده نهایی دیدار دو تیم طبیعت و شهرداری ارومیه در مرحله نیمه نهایی خواهد شد.

تیم شهداب یزد در پایان مرحله مقدماتی رتبه سوم را با 17 برد و 52 امتیاز از آن خود کرد و ایفاسرام نیز با 15 پیروزی و 45 امتیاز در جایگاه ششم قرار گرفت تا حریف شهداب شود.

شاگردان محمدرضا تندروان سرمربی شهداب در مرحله مقدماتی (24 آبان و 11 بهمن) با ایفاسرام بازی کردند که در هر دو مسابقه شهدابی ها سه بر یک فاتح میدان شدند و مدافع عنوان قهرمانی هت تریک پیروزی مقابل ایفاسرام ثبت کرد.

تیم های طبیعت و شهرداری ارومیه نیز از ساعت 22 امشب در دومین دیدار امروز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

در نخستین روز مرحله یک چهارم نهایی تیم های فولاد سیرجان ایرانیان و پیکان تهران موفق به شکست حریفان خود شدند تا تنها یک گام تا صعود به مرحله نیمه نهایی فاصله داشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهداب فاتح دربی یزدی ها/ سومین پیروزی مدافع عنوان قهرمانی – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهداب فاتح دربی یزدی ها/ سومین پیروزی مدافع عنوان قهرمانی – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.