رقابت انتخاباتی باید هم افزا و تقویت گر جریان انقلاب باشد – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

رقابت انتخاباتی باید هم افزا و تقویت گر جریان انقلاب باشد - خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

آیت الله سید مهدی میرباقری شاهرودی در گفت وگو با خبرنگار یوکسیت، ضمن بیان اینکه ترکیب نامزدهای انتخابات نشان می دهد که رقابت درون گفتمانی جبهه انقلاب وجود دارد و باید آن را پذیرفت، تاکید کرد: این رقابت اولاً باید هم افزا باشد به صورتی که ظرفیت جبهه انقلاب را تضعیف نکند بلکه منتهی به افزایش سبد جریان انقلاب شود.

وی با بیان اینکه نباید طوری رفتار شود که سبد رای جریان انقلاب ریزش داشته باشد، افزود: علاوه بر اینکه یک رقابت درون گفتمانی داریم و طبیعتاً با رویکردهای متفاوتی که در درون جبهه انقلاب وجود دارد، بحث و تبادل نظرهایی هم می شود تا این رویکردها تقویت شود، می بایست گفتگوی با جریان های رقیب در انتخابات را نیز فراموش نکنند.

نماینده استان سمنان در خبرگان رهبری بیان کرد: نامزدهای جبهه انقلاب اسلامی باید به سمتی بروند که یک گفتگوی فعال با جریان رقیب داشته باشیم که هم با فضای عمومی طرفداران و هم با فضای نخبگانی شان می بایست تعامل کنیم تا بتوانیم بدنه ای که هنوز مقابل انقلاب نایستاده اند و آمادگی دارند که با آرمان های انقلابی پیوند زده شود را جذب کرد.

آیت الله میرباقری شاهرودی با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی باید با یک ادبیات فاخر قابل گفتگو به جذب جریانات مردمی در زمینه ارتقای صندوق رای پیش برود، ابراز کرد: رقابت هم افزایش درون گفتمانی جریان انقلاب به نحوی که زمینه را برای جذب بیشتر مردم فراهم کند و هم جذب گروه های مردمی دو رویکرد جبهه انقلاب در انتخابات باشد.

وی با بیان اینکه گفتمان انقلاب همچنین باید به نوعی باشد که خارج نشینان هم نتوانند از آن بهره برداری سیاسی کنند، افزود: اگر ادبیات گفتمانی ما ادبیات هم افزایی باشد تمام شخصیت هایی که در درون جریان انقلاب هستند فداکاری خودشان را در دوره های قبل نمایش گذاشته اند و حاضر هستند از شخصیت خودشان برای آرمان شان عبور کنند.

نماینده مردم استان سمنان در خبرگان رهبری بیان کرد: اگر از اولش به دنبال وحدت سیاسی باشیم بآن هم با چالش گفتمانی که ظرفیت جبهه انقلاب را تضعیف کند ولو اگر در خاتمه هم به وحدت سیاسی منجر شود، فایده نداشته و این وحدت پایدار نخواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقابت انتخاباتی باید هم افزا و تقویت گر جریان انقلاب باشد – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقابت انتخاباتی باید هم افزا و تقویت گر جریان انقلاب باشد – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.