رفت و آمد نیمکت تراکتور برنامه ریزی شده بود

رفت و آمد نیمکت تراکتور برنامه ریزی شده بود

پیشکسوت تراکتور می گوید: اتفاقات نیمکت این تیم برنامه ریزی شده بود.

مرتضی اسدی در گفت وگو با یوکسیت، در ارزیابی فنی از عملکرد تراکتور مقابل استقلال اظهار کرد: به نظرم هر 2 تیم بدون برنامه بودند و هر 2 برای کسب یک امتیاز آمده بودند و هیچ یک برای بهتر شدن بازی ریسک نمی کردند. تراکتور باید با استفاده از شرایط میزبانی، خیلی بهتر بازی می کرد. فکر کنم تا دقیقه 80 به جز یک موقعیت استقلال در نیمه اول، شاهد موقعیت گلزنی جدی در بازی نبودیم. در مجموع بازی سرد، بی روح و پر تنش بود و فوتبالی ندیدیم.

او درباره ماندگاری حمید مطهری روی نیمکت تراکتور گفت: نظری ندارم. مطهری هم جزو مربیان خوب ایران است و به عنوان دستیار فعالیت کرده و شناخت خوبی از فوتبال ما دارد و باید در چند هفته پایانی هدایت تراکتور را بر عهده داشته باشد. متاسفانه به نظر من تمام این اتفاقات برنامه ریزی شده بود و هر فصل باید شاهد چنین اتفاقاتی در باشگاه تراکتور باشیم. این به جز طرد شدن هواداران و عدم کسب نتیجه چیز دیگری در پیش ندارد.

اسدی افزود: حق هواداران قهرمانی است. هم باشگاه و هم بازیکنان بدهکار مردم هستند اما متاسفانه این را درک نکرده اند که باید برای هوادار بازی کنند. هر سال مسیر موفقیت را سخت تر می شود و تراکتور حتی نمی تواند در یک بازی خانگی موقعیت های درست حسابی روی دروازه حریف ایجاد کند.

پیشکسوت تراکتور درباره ناراحتی هواداران گفت: خب هواداران چه کار کنند، ناراحت هستند. باشگاه باید بیانیه دهد یا بازیکنان صحبت کنند و قول دهند از فلان بازی به بعد شرایط تیم بهتر می شود تا هوادار هم بداند چه زمانی شرایط بهتر می شود. چند هفته است که تراکتور نتیجه نمی گیرد. دلخوشی هوادار این است که بازی خوب تماشا کند اما در بازی مقابل استقلال همین دلخوشی هم از هوداران دریغ شد.

کاپیتان سابق تراکتور گفت: هیچ ضمانتی نیست که اتفاقات خوبی در تراکتور بیفتد و اتفاقات مورد انتظار هواداران رقم نمی خورد. در روزی که هواداران قهر بودند باز هم آمدند و سکوهای طبقه اول ورزشگاه پر شده بود. با این شرایط دم هواداران تراکتور گرم که باز هم تشویق و حمایت کردند. بازیکنان و باشگاه تراکتور به هواداران بدهکار هستند. آن ها به جز کسب نتیجه نمی توانند چیزی به هواداران بدهند و نمی دانم چه زمانی این اتفاق خوب برای تراکتوری ها رقم خواهد خورد.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رفت و آمد نیمکت تراکتور برنامه ریزی شده بود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رفت و آمد نیمکت تراکتور برنامه ریزی شده بود"، کلیک کنید.