ردمی از سری جدید Turbo رونمایی کرد؛ گوشی های مقرون به صرفه اما قدرتمند

به گزارش خبرگزاری یوکسیت و براساس گزارش رسانه تکنولوژی یوکسیت، به گفته وانگ، اولین گوشی از سری Turbo با نام ردمی توربو 3 از راه می رسد. انتظار داریم این دستگاه همان ردمی نوت 13 توربو با نامی جدید باشد. درحقیقت ردمی دیگر نمی خواهد از پسوند نوت و توربو به طور هم زمان در نام گذاری محصولاتش استفاده کند.

ردمی Turbo به دنبال بازتعریف بازار گوشی های میان رده

وانگ در شبکه اجتماعی چینی ویبو در یک جلسه پرسش و پاسخ، درباره ایده پشت شکل گیری برند Turbo توضیح داد. طبق ادعای وانگ، گوشی های این سری می خواهند بازار گوشی های میان رده را دوباره تعریف کنند. با ورود این برند به بازار، ردمی سه برند اصلی در بازار گوشی های هوشمند خواهند داشت: سری K، سری توربو و سری نوت.

گوشی های سری ردمی K همچنان به عنوان قاتل گوشی های پرچمدار در بازار حضور خواهند داشت. گوشی های سری توربو زیر آن ها قرار می گیرند و تمرکز ردمی در آن ها روی عملکرد خواهد بود. درنهایت هم با سری ردمی نوت روبه رو هستیم که عملکرد قابل قبول با دوربین باکیفیت دارند.

همان طور که گفتیم، اولین گوشی این سری با نام Turbo 3 از راه می رسد که درحقیقت سومین گوشی از سری توربو محسوب می شود. پیش از این شاهد رونمایی از ردمی نوت 11T توربو و ردمی نوت 12 توربو بودیم. بنابراین خبری از ردمی نوت 13 توربو نخواهد بود و به جای آن، با ردمی توربو 3 روبه رو خواهیم شد.

آقای وانگ درباره عرضه این محصول با نام پوکو F6 صحبتی نکرده است. البته از آنجایی که گوشی هاهی پوکو در بازار چین عرضه نمی شوند، عدم صحبت درباره پوکو F6 منطقی است. بااین حال انتظار می رود ردمی توربو 3 در برخی بازارها با نام پوکو F6 عرضه شود.

درنهایت باید گفت اگرچه معرفی یک سری جدید برای گوشی های ردمی می تواند برای برخی کاربران گیج کننده باشد، اما از سوی دیگر تعداد گوشی های سری نوت کاهش می یابد. باید منتظر ماند و دید کاربران چه استقبالی از گوشی های جدید سری ردمی Turbo می کنند.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ردمی از سری جدید Turbo رونمایی کرد؛ گوشی های مقرون به صرفه اما قدرتمند" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ردمی از سری جدید Turbo رونمایی کرد؛ گوشی های مقرون به صرفه اما قدرتمند"، کلیک کنید.