رادان به مالزی رفت

رادان به مالزی رفت

آفتاب نیوز :

سردار احمدرضا رادان که در راس هیاتی به مالزی سفر کرده است، در بدو ورود به کوالالامپور پایتخت این کشور، مورد استقبال سفیر کشورمان قرار گرفت. این سفر با هدف رایزنی در حوزه های مختلف امنیتی انجام شده و در جریان آن با وزیر کشور مالزی میز دیدار و گفت وگویی انجام شده است.

رادان در این دیدار با اشاره به هدف مهم بسط و توسعه دیپلماسی انتظامی و تقویت و تحکیم همکاری های پلیسی تهران – کوالالامپور، حمایت های بین المللی مالزی از مواضع جمهوری اسلامی ایران را مورد ستایش قرار داد.

فرمانده کل انتظامی همچنین در این دیدار از آمادگی پلیس ایران برای همکاری های مشترک دو جانبه در حوزه های مختلف، به ویژه سرعت در استرداد مجرمان، مبارزه با جرایم سایبری، مواد مخدر و جرایم فرامرزی خبرداد.

سیف الدین اسماعیل، وزیر کشور مالزی نیز با استقبال از فرمانده کل انتظامی کشورمان تصریح کرد: مالزی در حوزه آموزشی آماده دریافت تجربیات پلیس ایران، به ویژه در زمینه علوم و فنون نظامی است.

در جریان این دیدار دو طرف بر پیشگیری از جرایم سازمان یافته، سایبری، مواد مخدر و مبارزه با تروریسم در چارچوب تفاهم نامه همکاری های مشترک تاکید کردند.

در ادامه این سفر سردار رادان به عنوان میهمان ویژه، مورد استقبال رییس دانشکده افسری مالزی قرار گرفت.

بازدید از کلاس های آموزشی، تماشای اجرای نمادین سرقت و برخورد به هنگام پلیس در مرکز شبیه سازی ماموریت ها، نشست تخصصی گفتگو محور با مقامات پلیس، بازدید از مرکز آموزش تیراندازی و دعوت از میهمان برای رقابت دوستانه با میزبان و در نهایت برانگیختن تحسین حاضران در پی تیراندازی ماهرانه رییس پلیس ایران از دیگر برنامه های سرار رادان در دانشکده افسری مالزی بود.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه با پایان برنامه های سفر، پوتراجایا، پایتخت سیاسی – اداری مالزی را به مقصد تهران، ترک کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رادان به مالزی رفت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رادان به مالزی رفت"، کلیک کنید.