دفاع قاطعانه صدا و سیما از بده بزنیم سریال مهمانی تلویزیون!

«پایش های صورت گرفته ونکته نظرات اخذ شده از مخاطبان گویای آن است که مهمانی رسالت هنری واجتماعی ورسانه ای خودرا با همه عواملش توانست به سرانجام مطلوب برساند و آن رامجددا به حافظه تصویری مخاطبان بسپارد.»

دفاع قاطعانه صدا و سیما از بده بزنیم سریال مهمانی تلویزیون!

آفتاب نیوز :

یک روزنامه در تحلیلی پیرامون بازگشت ایرج طهماسب به تلویزیون با عروسک های برنامه پلتفرمی مهمونی، از موفقیت پایش یا همان ممیزی های مهمونی گفت.

این روزنامه نوشت: «شاید بزرگ ترین خطری که مهمانی را تهدید می کرد راضی کردن مخاطبانی بود که قطعا تفاوت ذایقه نسبت به نمایش خانگی دارند؛ اما پایش های صورت گرفته و نکته نظرات اخذ شده از مخاطبان گویای آن است که مهمانی رسالت هنری و اجتماعی ورسانه ای خودرا با همه عواملش توانست به سرانجام مطلوب برساند و آن رامجددا به حافظه تصویری مخاطبان بسپارد.

«بده بزنیم» که امروز در جامعه به یک تکیه کلام تبدیل شده و بخشی از گفتار شخصیت عروسکی پشه و بار شوخی های او و همین طور جسارت ها و حتی گستاخی های بچه که متناسب شخصیت های دهه هشتادی و نودی است از وجوه بسیار پر رنگ این فصل از مهمونی بود که شبکه نسیم با خوش سلیقگی و با شناخت نیاز و ذایقه و حقیقت جامعه با آن ها مقابله نکرد و تلویزیون را در سطحی که مخاطب انتظار داشت به عید نوروز پیوند زد.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دفاع قاطعانه صدا و سیما از بده بزنیم سریال مهمانی تلویزیون!" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دفاع قاطعانه صدا و سیما از بده بزنیم سریال مهمانی تلویزیون!"، کلیک کنید.