خداحافظی طارمی با هواداران/ برای همیشه طرفدار پورتو می مانم – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار یوکسیت، مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که پیش از این جدایی‌اش از باشگاه پورتو پرتغال قطعی شده بود با انتشار پستی در فضای مجازی، از هواداران این تیم خداحافظی و اعلام کرد که همیشه هواداران این تیم خواهد ماند.

طارمی متنی به زبانی پرتغالی در صفحه اجتماعی خود منتشر کرده است. در متن پیام طارمی آمده است:

متأسفانه، فصل گذشته آخرین حضورم در تیم فوتبال پورتو بود، می‌خواهم از مربیان، هم تیمی‌هایم و کل کادر فنی پورتو به خاطر کار خستگی ناپذیرشان تشکر کنم.

هواداران پورتو، واقعاً خاص هستند و من بسیار سپاسگزارم که فرصت پوشیدن این پیراهن و بازی برای این باشگاه بزرگ را داشتم. ما ۴ فصل فوق‌العاده را با هم گذراندیم، بدون شک این نقطه برجسته دوران حرفه‌ای من بود. ما با هم بردیم و باختیم و هیچ وقت خاطرات خوش قهرمانی در لیگ برتر و جام پرتغال را فراموش نمی‌کنم.

ما این کار را با هم به عنوان یک باشگاه انجام دادیم. من خودم را خوش شانس می‌دانم که توانستم روی صحنه‌ای مانند ورزشگاه دراگائو بازی کنم. حمایت بی دریغ و بی قید و شرط شما، اشتیاق و فضای فراموش نشدنی‌ای که در هر بازی ایجاد کردید برای همیشه با من خواهد ماند. اژدها (لقب تیم پورتو) همیشه خانه من خواهد بود.

ممنون که به من احساس تعلق و خانواده دادید. هواداران همیشه جایگاه ویژه‌ای در قلب من خواهند داشت. من این باشگاه را با قلبی سنگین و نوستالژیک ترک می‌کنم، من خیلی از خاطرات خاص و لحظات فوق‌العاده را در داخل و خارج از زمین با خودم خواهم برد. خوشحالی بزرگی بود که بخشی از خانواده پورتو بودم و برای همه اعضای باشگاه آرزوی موفقیت در آینده دارم. من برای همیشه طرفدار پورتو خواهم بود. ما پورتو هستیم.

به گزارش خبرنگار یوکسیت، طارمی با عقد قراردادی دو ساله راهی تیم اینتر ایتالیا خواهد شد و این باشگاه به زودی از مهاجم ایرانی خود رونمایی می‌کند.

خداحافظی طارمی با هواداران/ برای همیشه طرفدار پورتو می مانم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خداحافظی طارمی با هواداران/ برای همیشه طرفدار پورتو می مانم – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خداحافظی طارمی با هواداران/ برای همیشه طرفدار پورتو می مانم – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.