حمله جدید به رضا جاودانی؛ تا حالا کجا بودی؟

حمله جدید به رضا جاودانی؛ تا حالا کجا بودی؟

به گزارش خبرگزاری یوکسیت؛ محمد نوری بازیکن اسبق تیم استقلال در گفت وگو با خبرورزشی، درباره اتفاقات اخیر پیرامون باشگاه مس رفسنجان و فساد در فوتبال اظهار داشت: شنیدن و تماشای صحبت های آقایان عادل فردوسی پور و رضا جاودانی جالب بود اما سوال مهم تر این است که چرا این مسایل تا امروز عنوان نشده بودند. آقای جاودانی شما که در فدراسیون فوتبال از این اتفاقات خبر داشتید و مسایل این چنینی را دیده بودید چرا نسبت به این مسایل بی تفاوت نشستید و اجازه ندادید کسی از این قبیل اتفاقات مطلع شود؟ آقای جاودانی شما که اینقدر با جزییات از تخلفات و اتفاقات دور و بر فوتبال مطلع بودید چرا الان صحبت می کنید؟ چرا در اسفند ماه پارسال حرف نزدید؟ چرا در فروردین و یا قبل از برگزاری هفته های پایانی لیگ برتر این مسایل را عنوان نکردید تا هوش و حواس بقیه سر جایش بیاید و از فساد در فوتبال مطلع شوند!

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: اگر قوه محترم قضاییه قصد برخورد با فاسدان و جلوگیری از فساد در فوتبال را دارد باید سرِ مار را قطع کند نه اینکه به سراغ نفرات رده پایین برود. وقتی رضا جاودانی تا این اندازه از بده بستان های دور و بر فوتبال مطلع است پس حتماً ارکان دیگر قضایی و مسیولان فدراسیون فوتبال هم از یک سری تخلفات خبر دارند. ولی ظاهراً اراده ای برای ایستادن مقابل چنین افرادی وجود ندارد که اگر داشت امروز شاهد این اتفاقات نبودیم.

نوری با اشاره به مسایل مربوط به داوری در هفته پایانی لیگ برتر خاطرنشان کرد: متاسفم برای آن هایی که با دوز و کلک و با کمک داوری و زور، تیمشان را قهرمان کردند. آقایانی که دوست داشتند سوگلی شان قهرمان شود امروز فکر می کنند کسی از این اتفاق خبر ندارد و مثل کبک سرشان را در برف فرو برده اند. قطعاً هواداران تیم تان هم از خجالت نمی توانند سرشان را در اجتماع بالا بیاورند. شکر خدا دست تبهکاران اینگونه رو می شود و خداوند کسانی که اهل فساد هستند را اینگونه رسوا می کند.

بازیکن سال های گذشته استقلال همچنین با اشاره به مصاحبه های برخی از بازیکنان سال های اخیر این تیم علیه تعدادی دیگر از پیشکسوتان استقلال و یا خود تیم تصریح کرد: تعجب می کنم از دوستان و عزیزانی که اینگونه خودزنی می کنند. جالب است که یک فوتبالیستی که در خارج است در صفحه شخصی اش به همین افراد حمله می کند و به طور کلی این وضعیت اصلاً خوب نیست. ما همگی اهالی یک خانه هستیم و ناسلامتی استقلالی ایم. چاقو نباید دسته خودش را ببرد. ما در حال حاضر به آرامش نیاز داریم و باید بتوانیم شرایط را برای خودمان و تیممان در بهترین وضعیت قرار بدهیم، نه اینکه با حرف زدن درباره سرمربی و یا بازیکنان قبلی استقلال اول خودمان و در نهایت تیم مان را زیر سوال ببریم.

نوری در پایان اضافه کرد: امیدوارم هرچه سریعتر وضعیت تیم و باشگاه برای ورود قدرتمند در فصل نقل و انتقالات روشن شود. ما نباید زمان مهم یارگیری را از دست بدهیم. امروز همه تیم های مدعی در کمال سکوت و آرامش در حال جذب بازیکن و یا تمدید قرارداد نفراتشان هستند اما ما هیچ کاری نمی کنیم و برعکس، پیشکسوتان مان به جان هم افتاده اند و در حال تخریب یکدیگرند.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله جدید به رضا جاودانی؛ تا حالا کجا بودی؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله جدید به رضا جاودانی؛ تا حالا کجا بودی؟"، کلیک کنید.