حمله تند یک پرسپولیسی به کادر فنی استقلال

حمله تند یک پرسپولیسی به کادر فنی استقلال

به گزارش خبرگزاری یوکسیت؛ ابراهیم اسدی کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگویی در خصوص بازی این تیم برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: بازی عجیب و غریبی بود. نیمه اول و دوم متفاوتی داشتیم. کسی فکر نمی کرد در نیمه نخست با حضور تماشاگران و شرایط پرسپولیس از استقلال خوزستان 3 گل بخوریم و بعد در نیمه دوم جبران کنیم و 4 گل بزنیم و به بازی بازگردیم!

در گزارش ایرنا آمده است: وی افزود: 5 دقیقه ابتدا و انتهای هر نیمه سرنوشت ساز است و گل زدن در این دقایق می تواند از نظر روانی روی بازیکنان و کادرفنی اثر بگذارد. ما در نیمه نخست در همین 2 بازه زمانی گل خوردیم و همین موضوع باعث شد بازیکنان تمرکز لازم را نداشته باشد و از شرایط آرمانی دور شوند. صحبت های اوسمار در بین 2 نیمه و تعویض های او کارساز شد و تیم نتیجه خارق العاده ای گرفت.

پیشکسوت پرسپولیس درباره دیدار این تیم با شمس آذر قزوین در هفته بیست ونهم نیز اظهار داشت: شمس آذر از تیم های جنگنده لیگ است و هجومی بازی می کند. در بازی رفت هم کار پرسپولیس برابر این تیم سخت شد و به طور حتم یکی از تیم های خوب این دوره از رقابت های لیگ بوده است. دست بالا در این بازی با پرسپولیس است و امیدوارم این بازی را به خوبی پشت سر بگذاریم تا در هفته پایانی در ورزشگاه آزادی جشن قهرمانی بگیریم.

اسدی درباره اینکه بین سرخابی ها کدام تیم قهرمان می شود، اضافه کرد: پرسپولیس از نظر کار تیمی و فنی خیلی بهتر از استقلال بازی می کند. استقلال نیز با کادرفنی خود از جواد نکونام گرفته تا مهدی هاشمی نسب به دنبال حاشیه سازی هستند. تاکتیک نکونام هوچی گری است. استقلال با این مربی و تنش و درگیری به دنبال درآوردن بازی است و این تیم هیچ تاکتیکی ندارد. اگر توجه کنید استقلال بیشتر بازی های خود را یک بر صفر می برد اما پرسپولیس روند خوبی دارد و کار تاکتیکی و هدف خاصی را دنبال می کند.

وی در واکنش به صحبت های سرمربی استقلال در خصوص صدرنشینی پرسپولیس گفت: تمامی این سروصداها برای بهم زدن تمرکز پرسپولیس است و با حاشیه سازی به دنبال نتیجه گیری هستند. بازیکنان و کادرفنی نباید به این حواشی ورود کنند و با استقلال کاری داشته باشند. پرسپولیس فصل گذشته هم از استقلال و سپاهان چند امتیاز عقب بود اما قهرمان شد. تیم برای قهرمانی به آرامش روانی نیاز دارد و این موضوع مهمی است.

کاپیتان اسبق پرسپولیس در خصوص سالگرد قهرمانی این تیم در دوره نخست لیگ برتر نیز گفت: هنوز هم بعد از 22 سال کسی باور نمی کند که پرسپولیس قهرمان آن دوره شد. با توجه به شرایط جدول و صدرنشینی استقلال و همچنین مصدومانی که داشتیم، همه فکر می کردند استقلال ملوان را شکست می دهد و قهرمان می شود اما خدا به ما کمک کرد تا یکی از دراماتیک ترین قهرمانی های لیگ را با پرسپولیس به دست بیاوریم و فکر می کنم حالا حالاها هیچ تیمی نتواند اینگونه قهرمان لیگ شود.

وی درباره آن بازی برابر فجر شهید سپاسی که هفتم خرداد 1381 برگزار شد، افزود: همه می گفتند استقلال قهرمان است. تماشاگر زیادی به بازی نیامده بود. حتی برای ما مدال نیاوردند و جامی که برای این بازی برای پرسپولیس آورده بودند تقلبی بود! در هر صورت خدا کمک کرد و من گل قهرمانی را زدم و تیم قهرمان اولین دوره لیگ برتر شد و علی پروین هم آخرین جامش را با پرسپولیس گرفت.

اسدی درباره آن بازی خاطره انگیز ادامه داد: من و داود فنایی به همراه سهراب انتظاری مدت ها بود مصدوم بودیم و همین مصدومیت زیاد بازیکنان در این فصل ما را اذیت کرد. من 15 روز قبل از بازی در ورزشگاه کارگران تمرین می کردم که دکتر ثابتی فر، پزشک فقید تیم رو به من گفت «ابراهیم زانویت می لنگد». بعد که سراغ فیزیوتراپ تیم رفتم و شروع به دویدن کردم گفت که «برای بازی مشکلی نداری». در آن بازی اصلا قرار بود اسماعیل حلالی بازی کند. پروین، بهروز کماسی را صدا کرد و گفت به حلالی بگو گرم کند و به زمین برود. اسماعیل گفت مچ پای من درد می کند و به جای او من به زمین رفتم.

کاپیتان اسبق پرسپولیس افزود: وقتی روی نیمکت بودم به فنایی گفتم به دلم افتاده که گل می زنم. داوود در پاسخ گفت که «خیالاتی شدی، گل هم بزنی استقلال ملوان را نبرد، مساوی می کند و قهرمان می شود». به انتظاری هم گفتم و او گفت «به کمک حضرت زهرا (س) گل میزنی و قهرمانی می شویم». حمید استیلی هم گفت «اگر گل نخوریم، می زنیم». علی آقا(پروین) من را به زمین فرستاد و گفت «برو وسط بازی کن که فقط گل نخوریم». او در هر شرایط از باخت متنفر بود. کرنر که شد به حامد کاویانپور گفتم توپ را به تیر یک بفرست. حامد همین کار را کرد و توپ به من رسید و با اولین ضربه در این بازی گل زدم.

وی اظهار داشت: یکی از دوستان همیشه به شوخی به من می گوید که «فکر می کنم توپ به سرت خورد و گل شد و تو اصلا کاری نکردی(با خنده)»! ما از نتیجه بازی استقلال خبر نداشتیم و فقط می خواستیم بازی را ببریم. بعد که صدای شادی هواداران روی سکوها آمد، یکی از بچه ها با موبایل با انزلی تماس گرفت و گفت استقلال گل خورده و در نهایت ما قهرمان شدیم.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله تند یک پرسپولیسی به کادر فنی استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله تند یک پرسپولیسی به کادر فنی استقلال"، کلیک کنید.