حریق گسترده در جنوب «سئول»؛ ادامه تلاش‌ها برای مهار آتش و نجات ۲۱ حادثه‌دیده

مقام‌های کره جنوبی از وقوع آتش‌سوزی گسترده در یک کارخانه تولید باتری لیتیومی در جنوب سئول، پایتخت این کشور خبر داده‌اند.

به گزارش یوکسیت، مقامات گفته‌اند حریق هنوز به طور کامل مهار نشده و این حادثه تاکنون یک فوتی داشته است. همچنین از وضعیت ۲۱ نفر دیگر که هنگام وقوع حادثه داخل کارخانه بوده‌اند، هنوز اطلاعی در دست نیست.

مسئولان آتش‌نشانی می‌گویند: در تلاش برای کنترل حریق هستیم تا بتوانیم ماموران خود را به داخل کارخانه بفرستیم و این افراد را پیدا کنیم.

آنها تاکید کردند با رعایت نکات ایمنی برای حفظ جان آتش‌نشان‌ها، این عملیات را پیش خواهند برد تا افراد گرفتار شده داخل کارخانه را نجات دهند.

این گزارش حاکیست، متوفی در لحظه وقوع آتش‌سوزی دچار ایست قلبی شده و باقی مصدومان نیز به بیمارستان منتقل شده‌اند که حال یکی از آنها وخیم است.

حریق گسترده در جنوب «سئول»؛ ادامه تلاش‌ها برای مهار آتش و نجات ۱۹ حادثه‌دیده

به گزارش شینهوا به نقل از خبرگزاری رسمی «یونهاپ» – کره جنوبی – آتش سوزی حدود ساعت ۱۰:۳۱ صبح امروز (دوشنبه) به وقت محلی در یک کارخانه ابتداییِ تولید باتری لیتیومی در شهر «هواسئونگ»، حدود ۴۵ کیلومتری جنوب سئول، رخ داد.

مقامات آتش نشانی، ۱۴۵ آتش نشان و ۵۰ دستگاه تجهیزات اطفای حریق به محل حادثه اعزام کردند اما به دلیل دشواری در خاموش کردن شعله باتری‌های لیتیومی، همچنان در تلاش برای مهار کامل آتش هستند.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حریق گسترده در جنوب «سئول»؛ ادامه تلاش‌ها برای مهار آتش و نجات ۲۱ حادثه‌دیده" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حریق گسترده در جنوب «سئول»؛ ادامه تلاش‌ها برای مهار آتش و نجات ۲۱ حادثه‌دیده"، کلیک کنید.