حاکمیت نگاه ویژه ای در تامین نیاز های حرفه ای ماماها داشته باشد

رییس شورای عالی نظام پزشکی:

حاکمیت نگاه ویژه ای در تامین نیاز های حرفه ای ماماها داشته باشد

رییس شورای عالی نظام پزشکی حوزه پزشکی را پرافتخارترین حوزه ها در کشور خواند و گفت: حاکمیت نگاه ویژه ای در تامین نیاز های حرفه ای و معیشتی ماماها داشته باشد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری یوکسیت، محمود فاضل رییس شورای عالی نظام پزشکی در مراسم روز ماما اظهار کرد: ایجاد هارمونی در بین رشته های علوم پزشکی از لوازم و تکالیف یک سیستم حرفه ای پیشرو است.

وی حوزه پزشکی را پرافتخارترین حوزه ها در کشور خواند و افزود: نقش ماما در بهبود شرایط مادر باردار که به گفت و گو و انتقال تجربیات و مهارت ها اعمال می شود، مصداق هنرمندی است.

فاضل گفت: ماماها، خانواده که پایه ای ترین واحد جامعه است را مراقبت می کنند و این باید حاکمیت را متوجه نماید که نگاه ویژه ای در تامین نیاز های حرفه ای و معیشتی ایشان مبذول کند.

وی همچنین به تفاهمنامه سازمان نظام پزشکی با وزارت آموزش و پرورش که طی آن بر تامین مراقبین سلامت وزارتخانه از دانش آموختگان جامعه پزشکی از جمله مامایی تاکید شده است، اشاره کرد.

فاضل ضمن تایید مشکلات حوزه سلامت بر حفظ امید به عنوان یک راه استراتژیک تاکید کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حاکمیت نگاه ویژه ای در تامین نیاز های حرفه ای ماماها داشته باشد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حاکمیت نگاه ویژه ای در تامین نیاز های حرفه ای ماماها داشته باشد"، کلیک کنید.