حامد صلحی‌پور از کسب مدال بازماند – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

حامد صلحی‌پور از کسب مدال بازماند - خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری یوکسیت، در ادامه رقابت های جام جهانی وزنه برداری که در گرجستان در حال برگزاری است، امروز (دوشنبه ۴ تیر) حامد صلحی پور در دسته ۹۷ کیلوگرم به روی تخته رفت و در حرکت اول خود موفق به مهار وزنه ۲۲۲ کیلوگرمی شد. او در در حرکت دوم و سوم خود از مهار وزنه ۲۲۷ کیلوگرم بازماند و در جایگاه چهارم ایستاد.

در این دسته وزنی نماینده‌ اردن اول شد و نماینده چین و کلمبیا به ترتیب دوم و سوم شدند.

پیش از این نیز محسن بختیار در دسته ۵۹ کیلوگرم به مدال برنز و امیر جعفری در دسته ۶۵ کیلوگرم به مدال طلا رسید و روح اله رستمی از کسب مدال بازماند.

در ادامه این رقابت‌ها فردا علی اکبر غریب شاهی در دسته ۱۰۷ کیلوگرم و مهدی صیادی و احمد امین زاده در دسته مثبت ۱۰۷ کیلوگرم به مصاف حریفان خود می روند.

گفتنی است این پنجمین دوره جام جهانی پاراوزنه برداری در سال ۲۰۲۴ محسوب می‌شود و آخرین رویداد این رشته ورزشی پیش از بازی‌های پارالمپیک پاریس است و در این دوره ۳۲۹ ورزشکار از ۷۱ کشور برای کسب رنکینگ پارالمپیک پاریس در پایتخت گرجستان شانس خود را برای کسب سهمیه بزرگترین رویداد ورزشی امتحان می کنند.

در این مسابقات گرجستان با ۱۶ ورزشکار، ازبکستان با ۹ ورزشکار، چین با ۸ ورزشکار و تیم ملی ایران با ۷ ورزشکار، دارای بیشترین ورزشکار در بخش آقایان هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حامد صلحی‌پور از کسب مدال بازماند – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حامد صلحی‌پور از کسب مدال بازماند – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.