جزییات برگزاری کنکور مجدد برای داوطلبان سیل زده

جزییات برگزاری آزمون مجدد از داوطلبان شهرستان زیرکوه (از استان خراسان جنوبی) در گروه های آزمایشی علوم ریاضی و علوم انسانی آزمون سراسری سال 1403 (نوبت اول) اعلام شد.

جزییات برگزاری کنکور مجدد برای داوطلبان سیل زده

آفتاب نیوز :

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ به اطلاع داوطلبان آزمون سراسری سال 1403 (نوبت اول) شهرستان زیرکوه از استان خراسان جنوبی می رساند، با توجه به وقوع سیل در این شهرستان و مسدود شدن مسیر تردد داوطلبان در روز برگزاری آزمون گروه های آزمایشی علوم ریاضی و علوم انسانی (صبح پنجشنبه به تاریخ 1403/02/06)، مقرر شد برای مساعدت با این داوطلبان مجدداً از آن ها در روز جمعه به تاریخ 1403/02/21در همان حوزه امتحانی قبلی (شهرستان زیرکوه) با شرایط و ضوابط آزمون اصلی، آزمون مجدد بعمل آید. 

کارت شرکت در آزمون این داوطلبان از روز سه شنبه به تاریخ 1403/02/18از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده و پرینت است و فرآیند آزمون از ساعت 8:00 صبح روز جمعه به تاریخ 1403/02/21شروع خواهد شد.

 همه داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی و علوم انسانی شهرستان زیرکوه (اعم از حاضر یا غایب) می توانند در آزمون مجدد شرکت نمایند. بدیهی است آن دسته از داوطلبانی که در آزمون تاریخ 1403/02/06 حاضر جلسه آزمون در گروه های آزمایشی علوم ریاضی و علوم انسانی بودند در صورت شرکت در آزمون مجدد، آزمون قبلی آنان (روز پنجشنبه به تاریخ 1403/02/06) باطل شده و نتیجه آزمون مجدد (به تاریخ 1403/02/21) برای آن ها ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات برگزاری کنکور مجدد برای داوطلبان سیل زده" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات برگزاری کنکور مجدد برای داوطلبان سیل زده"، کلیک کنید.