جزییات بررسی پرونده های امور اراضی استان تهران تشریح شد – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

جزییات بررسی پرونده های امور اراضی استان تهران تشریح شد - خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار یوکسیت، میرمحمد غراوی عصر جمعه در جمع خبرنگاران در تشریح جزییات برگزاری اولین جلسه کمیسیون تبصره یک ماده یک امور اراضی استان تهران که با حضور مدیران کل سازمان های؛ جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، حفاظت محیط زیست و امور اراضی استان تهران و سایر اعضا برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسه 45 پرونده مورد بررسی و تعیین تکلیف قرار گرفت.

غراوی گفت: پرونده های بررسی شده مربوط به درخواست تغییر کاربری اراضی کشاورزی در 16 شهرستان استان تهران بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران عنوان کرد: پس از بررسی و تبادل نظر در خصوص پرونده های مذکور که مربوط به حوزه اجرای زیرساخت های بخش کشاورزی و غیر کشاورزی بود، آرا مربوط به هر پرونده صادر شد.

بر اساس این گزارش، طبق تبصره یک ماده یک قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، تشخیص موارد ضروری تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ ها در هر استان به عهده کمیسیونی مرکب از روسای سازمان جهاد کشاورزی، امور اراضی، مسکن و شهرسازی، حفاظت محیط زیست آن استان و یک نفر نماینده استانداری است که به ریاست سازمان جهاد کشاورزی آن استان تشکیل می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات بررسی پرونده های امور اراضی استان تهران تشریح شد – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات بررسی پرونده های امور اراضی استان تهران تشریح شد – خبرگزاری یوکسیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.