جدیدترین خودروی شیائومی، کپی‌برداری از «فراری» است؟ / عکس

امیرمسعود عابدین_ ‌پس از شنیدن شایعات مختلف در ماه آوریل، اولین نمونه از SUV شیائومی در خیابان‌ها مشاهده شد. این مدل جدید که در حال حاضر با نام MX۱۱ شناخته می‌شود، به‌اندازه رندرهای تازه‌منتشرشده بزرگ نخواهد بود. عکس‌های به اشتراک گذاشته‌شده در شبکه‌های اجتماعی چینی (نمونه‌های زیر) نشان می‌دهند که این خودرو از نظر شکل و اندازه بیشتر به فراری پوروسانگوئه شباهت دارد.

جدیدترین خودروی شیائومی، کپی‌برداری از «فراری» است؟ / عکس

نیمه جلوی شیائومی جدید کمی بلندتر شده و جلوپنجره آن کمی بالاتر قرار گرفته است. استتار و روکش بدنه، دیدن چراغ‌های جلو و جلوپنجره و ورودی‌ها را کمی دشوار می‌کند، اما انتظار می‌رود که کاملاً شبیه به سدان SU۷ باشند. مانند SU۷، یک سنسور لیدار در بالای شیشه جلو نصب شده است.

جدیدترین خودروی شیائومی، کپی‌برداری از «فراری» است؟ / عکس

شکل منحصربه‌فرد این نمونه اولیه، به‌ویژه زمانی که از کنار به آن نگاه می‌کنیم، نمایان می‌شود. شیشه‌های جانبی کمی بلندتر شده و درب عقب نیز بالاتر رفته است. این تغییرات به افزایش فضای سر برای مسافرانی که در عقب نشسته‌اند و همچنین به افزایش فضای بار کمک می‌کند.

جدیدترین خودروی شیائومی، کپی‌برداری از «فراری» است؟ / عکس

شباهت‌های بین شاسی‌بلند شیائومی و نسخه سدان آن در قسمت عقب نیز ادامه دارد، جایی که همان چراغ‌های عقب LED و نوار نوری در آن دیده می‌شود. این نمونه اولیه همچنین دارای چراغ ترمز سوم در زیر شیشه عقب است.

جزئیات فنی در مورد این مدل مشخص نیست، اما در ماه آوریل، گزارش‌ها حاکی از آن بود که این مدل از پلتفرم متفاوتی نسبت به SU۷ استفاده می‌کند. رسانه‌های چینی پیش‌بینی می‌کنند که شاسی‌بلند جدید شیائومی در سال ۲۰۲۵ رونمایی شود.

منبع: carscoops

۵۴۳۲۲

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جدیدترین خودروی شیائومی، کپی‌برداری از «فراری» است؟ / عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جدیدترین خودروی شیائومی، کپی‌برداری از «فراری» است؟ / عکس"، کلیک کنید.