تیراندازی در جنوب تهران برای دستگیری سارق حرفه ای

تیراندازی در جنوب تهران برای دستگیری سارق حرفه ای

رییس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای در جریان تعقیب و گریز طولانی با پلیس خبر داد.

به گزارش یوکسیت، سردار علی ولی پور گودرزی در تشریح جزییات این خبر گفت: کارآگاهان گشت پلیس آگاهی در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در منطقه شوش در حال گشت زنی بودند که به یک خودروی پژو 206 سفید رنگ با یک سرنشین مشکوک شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

رییس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: کارآگاهان در گام نخست متوجه شدند، پلاک خودروی موردنظر سابقه سرقت دارد و وسیله نقلیه مذکور در محله بیسیم سرقت شده است. در همین راستا کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شدند و بلافاصله دستور ایست وسیله نقلیه مذکور را صادر کردند اما راننده پس از مشاهده پلیس به صورت خطرناکی با ماشین در یکی از اتوبان های جنوب متواری شد.

وی با بیان اینکه راننده در حین فرار در مسیر به خودرهای پارک شده شهروندان خسارت وارد کرد، گفت: کارآگاهان در جریان تعقیب و گریز چند کیلومتری در جنوب تهران با رعایت قانون بکارگیری سلاح با شلیک تیر هوایی خودرو را متوقف و متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

ولی پور گودرزی ادامه داد: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد، متهم که در زمینه سرقت سابقه دارد و قصد ارتکاب اعمال مجرمانه دیگر از جمله سرقت خودروی دیگری را در جنوب تهران داشته که با اقدام به موقع پلیس دستگیر شد. با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

پایان خبر یوکسیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیراندازی در جنوب تهران برای دستگیری سارق حرفه ای" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیراندازی در جنوب تهران برای دستگیری سارق حرفه ای"، کلیک کنید.